Dzisiaj jest16.12.2018

REZERWY MISTRZEM JESIENI!

18.11.2018 Autor: ŁJ Źródło: własne

Rezerwy Chrobrego Głogów w ostatnim meczu rundy jesiennej w 4 Lidze pokonały Górnika Złotoryja 3:0. W tym sezonie zespół wygrał ponad 90 procent swoich spotkań i dzięki tak pewnej postawie został mistrzem jesieni, co w historii funkcjonowania klubu zdarzyło się po raz pierwszy.

W niedzielnym meczu wszystkie gole padły w drugiej połowie. Wynik otworzył w 70 minucie Maciej Kona, w 87 minucie z rzutu karnego podwyższył Jakub Bach, a już w doliczonym czasie efektowną bramkę zdobył Przemysław Siudak. Taka tez była runda w wykonaniu głogowian, efektowna, z 13 zwycięstwami na 14 gier i 36:10 w bramkach.

Na fotelu lidera Chrobry II pozostanie przynajmniej do marca przyszłego roku, kiedy to rozgrywki zostaną wznowione.

CHROBRY II GŁOGÓW - GÓRNIK ZŁOTORYJA 3:0 (0:0)
1:0 Kona 70
2:0 Bach 87 (k)
3:0 Siudak 90

CHROBRY II: Janicki - Juwa, Kona, Dybizbański (56 Dobrakowski), Bach, Sędziak, Napolov (46 Kulchawy), Filipowicz (72 Siudak), Diduszko, Kobiela, Nowicki.

GÓRNIK: Mucha - Baszczak (85 Pinczyński), Krzeszowiec, Sułek, Haniecki, Dudzic, Kufel, Świętochowski (76 Piotrowski), Zieliński, Nowosielski (76 Poparda), Marchewka.

ŻÓŁTE KARTKI: Juwa, Dybizbański, Kobiela (Chrobry II) - Kufel.