POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest05.06.2020
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Chrobry U-19 z awansem!

19.11.2018 Autor: ŁJ Źródło: własne


Chrobry U-19 Głogów po świetnej dla siebie rundzie awansował do ligi makroregionalnej, która zostanie utworzona z ośmiu najlepszych zespołów w tej kategorii z czterech województw i zostanie przeprowadzona wiosną.

Chrobry trenera Grzegorza Nowaka zakończył jesienną część rozgrywek Wojewódzkiej Ligi Juniorów na pewnym 8:0 z Polonią-Stalą Świdnica i niezwykle efektownym golem Kacpra Zapłackiego, który na 2:0 wstrzelił się z przewrotki. Przez całą rundę głogowianie stracili punkty tylko w dwóch spotkaniach. Pod tym względem minimalnie lepsza była tylko Miedź Legnica. Obie drużyny z kilkupunktową przewagą nad trzecim WKS-em Śląsk Wrocław przekonująco awansowały do wiosennej ligi makroregionalnej.

Liga makroregionalna składa się z ośmiu zespołów reprezentujących cztery województwa. Z lubuskiego będą to Falubaz Zielona Góra i Stilon Gorzów, z opolskiego Odra Opole i MKS Kluczbork, a ze śląskiego Gwarek Zabrze z GKS-em Katowice. Wszystkie wiosną stoczą między sobą rywalizację o coś jeszcze większego, o CLJ.

Dzięki świetnej postawie juniorów starszych, Chrobry zachował status quo na poziomie ligi makroregionalnej. Debiutujący w CLJ U-17 (również cztery województwa) zespół zajął w tabeli przedostatnie miejsce, które nie daje utrzymanie na tym poziomie. Klub w związku z awansem swojej starszej drużyny tej pozycji jednak nie straci. 


WLJ: Chrobry U-19 Głogów - Polonia-Stal Świdnica 8:0 (3:0)
Bramki (Chrobry): Piła, Zapłacki, Kwiecień x3, Turowski x2, Antochów. 
Chrobry: Bołdyn - Piła (66 Walner), Czykieta, Filipiak, Koszuta (60 Pankowski), Kusy, Paszek, Staszkowian, Turowski, Wojtaszek (45 Kwiecień), Zapłacki (45 Antochów).
Trener: Grzegorz Nowak. 
 


Tagi

juniorzy   

Chrobry TV


więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#