POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest20.05.2019
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Zespół trenuje przed ważnym meczem

27.11.2018 Autor: ŁJ Źródło: własne


Drużyna Chrobrego Głogów od poniedziałku szykuje się do ostatniego w tym roku ligowego występu. Dużym wydarzeniem od samego początku jest spotkanie 1/8 finału Pucharu Polski z Legią Warszawa, ale spoglądając na tabelę ciężar gatunkowy od strony sportowej ma przede wszystkim pojedynek w Fortuna 1 Liga. W sobotę o godz. 15.00 pomarańczowo-czarni zmierzą się u siebie z Wigrami Suwałki. 

Wtorkowy trening poprzedzony był odprawą i w całości odbył się na drugiej płycie, m.in. ze strzałami i małymi gierkami. Główna jednostka treningowa, z grą wewnętrzną, odbędzie się w środę na pierwszej płycie stadionu. 

Tego dnia dojdzie też do zaległych spotkań w lidze. Swój mecz z 19 kolejki rozegrają m.in. Wigry Suwałki, które zmierzą się na wyjeździe z Chojniczanką Chojnice. Jeśli wygrają, zbliżą się do głogowian na jeden punkt (dodatkowo przy zaległym meczu), a że wszystko odbywa się na granicy strefy oznaczonej kolorem czerwonym, ma dużą wartość dla obu stron. 
 
W zajęciach nie bierze udziału kilku kontuzjowanych piłkarzy, m.in. już wcześniej wykluczeni Robert Mandrysz, Michał Michalec czy Michał Ilków-Gołąb. Szansę treningu otrzymują jednak młodsi, choćby Wiktor Kobiela z drużyny rezerw. Poza tym na sobotę ponownie będzie można skorzystać z Jarosława Ratajczaka. Przez to, że pauzował za kartki w Nowym Sączu, trenerzy dość mocno pomieszali w defensywie. Teraz tych wymuszonych kombinacji powinno być nieco mniej. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Chrobry TV


więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#