Dzisiaj jest23.03.2019

Fortuna 1 Liga: Chrobry trzyma dystans

28.11.2018 Autor: ŁJ Źródło: własne

W większości pomyślnie dla Chrobrego Głogów ułożyły się zaległe mecze 19 kolejki Fortuna 1 Liga. Spośród zespołów będących za pomarańczowo-czarnymi wygrał tylko ten z Niecieczy i w związku z tym w tabeli znalazł się wyżej. Chrobry do sobotniego meczu z Wigrami przystąpi z 13 pozycji, ale z zachowaniem kilkupunktowego dystansu nad strefą spadkową.

GKS Katowice wygraną w meczu z ŁKS-em Łódź miał niemal w garści, bo od 66 minuty prowadził, tyle że chwilę później musiał sobie radzić w dziesiątkę. Łodzianie za sprawą rzutu karnego z trzeciej minuty doliczonego czasu zdołali wyrwać punkt, choć mieli jeszcze szansę na całe trzy.

Sobotni rywal głogowian, zespół Wigier Suwałki, przegrał w Chojnicach 1:3. Wigry otwierają strefę spadkową i do Głogowa przyjadą z czteropunktową stratą. Nie zmienia to jednak faktu, że dla Chrobrego, zresztą nie tylko dla niego, pojedynek przy WS3 wydaje się być bardzo kluczowy.