POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest16.06.2019
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

MŁODZIEŻ: sparingi ze Slovanem w Libercu

11.12.2018 Autor: ŁJ Źródło: własne


Kilka młodzieżowych zespołów Chrobrego Głogów, składających się z uczniów Szkoły Mistrzostwa Sportowego Chrobry, ma za sobą wyjazd do Liberca, gdzie rozegrano trzy mecze sparingowe z miejscowym Slovanem. Na szczególne brawa zasługują najmłodsi piłkarze z rocznika 2007, którzy rozegrali świetne zawody - na tyle, że wchodząc do autobusu, otrzymali duże brawa od swoich starszych kolegów.
 
Slovan U-12 Liberec - Chrobry U-12 Głogów 2:5 (2:2)
Trener Przemysław Skarpiński: - Nasi chłopcy po dobrej grze i walce pokonują Slovan Liberec 5:2, choć rywale wysoko zawiesili poprzeczkę. Byliśmy dobrze zorganizowani, chłopcy realizowali przedmeczowe założenia. Jestem bardzo zadowolony z gry i zaangażowania chłopców w meczu z tak prestiżowym zespołem. W ostatnim czasie robimy bardzo duże postępy, co bardzo cieszy. Wracamy zadowoleni i zmotywowani do dalszej pracy. 
Kadra: Korolewicz, Sypniewicz, Hanaczewski, Dajnowski, Tycki, Kruszyński, Kraus, Dziopa, Skucha, Furman, Żmudzinski, Szostak, Czyczyk, Walecki, Kreczetowski, Baraniak.

Slovan U-16 Liberec - Chrobry U-16 Głogów 1:7 (0:5)
Trener Sebastian Górski: - To był bardzo atrakcyjny wyjazd, w którym po raz kolejny mogliśmy zmierzyć się z zespołem za południowej granicy. Byliśmy bardzo dobrze przygotowani do tego spotkania i od pierwszych minut mocno zdominowaliśmy rywala. Wynik oddał przebieg meczu, a my pokazaliśmy w nim wiele elementów spośród tych, nad którymi pracujemy na co dzień. Mocno się rozwijamy i to widać, ale nie popadamy w samozachwyt. Przed nami analiza i bierzemy się do dalszej pracy.
Kadra: Cieśla, Wawer - Iwanowicz, Skałecki, Malczuk, Popek, Podchul, Romanowicz, Antosik, Gniewosz, Antkowiak, Marciniak, Pruski, Godlewski, Kiernicki, Pawłowski, Fryzowicz. 

Slovan U-17 Liberec - Chrobry U-17 Głogów 5:1 (1:1)
Trener Paweł Rząsa: - Jesteśmy zadowoleni z wyjazdu, choć wynik meczu nie odzwierciedla tego, co działo się na boisku. Dobra pierwsza połowa, jako pierwsi wyszliśmy na prowadzenie po bramce Dawida Wojaka, stworzyliśmy kilka dogodnych sytuacji, mieliśmy poprzeczkę, szkoda tylko niestrzelonego rzutu karnego Marcela Galasa. W drugiej połowie dokonaliśmy sporo zmian, wdarły się błędy w obronie, a pod koniec straciliśmy trzy bramki, stąd taki wynik. Dobry materiał do analizy, mamy nadzieje , że nasza współpraca ze Slovanem Liberec będzie kontynuowana. 
Kadra: Orłowski, Jandziak, Budziński, Sawicki, Galas, Górski, Boksiński, Kruk, Przybylski, Wojak, Hoffman. Po przerwie zagrali: Golinowski, Brzeziński, Mól, Kucharski, Chaberek, Maciejewski, Pisarski.
 
 
 
 
 
 

Tagi

Chrobry TV


więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#