POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest16.06.2019
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Abramowicz: wszystko zależy od nas

10.01.2019 Autor: ŁJ Źródło: własne


- Wciąż wszystko zależy od nas, więc pozostaje skupić się na robocie - powiedział po treningu rozpoczynającym przygotowania do rundy wiosennej w lidze Mateusz Abramowicz. 

W środę pomarańczowo-czarni powrócili do zajęć. Ostatni mecz a treningową inaugurację rozdzielało kilka tygodni. 
- Pierwszą część urlopu spędziłem w Głogowie i w Brzegu Dolnym, z rodziną. Były też wakacje, ale druga część to już rytm pracy, na zegarkach. Nie siedziałem na krześle, więc te baterie są naładowane - mówi bramkarz Chrobrego. - Nie boję się pracy i nigdy jej nie odpuszczałem. Cieszę się, że już wyszedłem z domu i zobaczyłem chłopaków, was, cały klub, bo jednak za tymi treningami już się tęskniło. Ten tydzień może będzie jeszcze spokojniejszy, bo z badaniami, ale od przyszłego zaczynamy ostrą pracę. I dobrze, o to chodzi. 

- Trenerzy są od tego aby nas pilnować, motywować i nadawać jakiś wzór do pracy i przygotowania - dodaje Mateusz Abramowicz. - Każdy musi jednak zdać sobie sprawę z tego, że miejsce w tabeli nie jest najlepsze i najbezpieczniejsze, ale uważam, że nie można się w to aż tak zagłębiać. Choć to też nie tak, żeby poprzednią rundę oddzielić grubą krechą. Musi siedzieć gdzieś z tyłu głowy, bo dostarczyła wniosków. Wciąż wszystko zależy od nas. Każdy skupi się na sobie i na robocie, a wiosną nie powinno być problemów. 

Podstawowy w rundzie jesiennej golkiper zespołu ma swoje może nie tyle postanowienia, co cele na nowy rok, i nie kryje się z tym, do czego dąży. 
- Mam 26 lat i nadal mogę i chcę się rozwijać, nie osiąść na laurach. Moim sportowym marzeniem pozostaje powrót do Ekstraklasy i do tego dążę. Na chwilę obecną należy skupić się na każdym kolejnym dniu i tym, aby zdrowie dopisywało, bo w tamtym roku było z nim nieco gorzej. Chcę grać jak najwięcej i jak najlepiej pomoc zespołowi w lidze - kończy Mateusz Abramowicz. 

Tagi

Chrobry TV


więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#