POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest05.06.2020
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Ze Śląskiem w Środzie Śl. Przed meczem

15.01.2019 Autor: ŁJ Źródło: własne


Po tygodniu od rozpoczęcia przygotowań zespół Chrobrego Głogów rozegra pierwszy sparing. W środę o godz. 16.00 początek meczu ze Śląskiem Wrocław, pod względem klasy rywala jeden z najbardziej wymagających w okresie przygotowawczym. Spotkanie odbędzie się na obiekcie w Środzie Śląskiej.
 
Wstępnie planowano, że do meczu dojdzie na „starym” stadionie Śląska przy ul. Oporowskiej we Wrocławiu, jednak warunki pogodowe spowodowały zmianę lokalizacji. Pozostaje sztuczna płyta w Środzie Śląskiej.  

Śląsk również szykuje się do wymagającej dla siebie rundy, bo po jesieni w tabeli Lotto Ekstraklasy zajmuje 14 miejsce mając tylko punkt przewagi nad otwieraną przez Górnik Zabrze strefą spadkową. Być może dlatego we Wrocławiu dość szybko doszło do zmian. W grudniu ogłoszono nazwisko nowego prezesa, a w styczniu trenerską posadę po mocno związanym z klubem Tadeuszu Pawłowskim przejął Czech Vitezslav Lavicka. 

Podobnie jak dla Chrobrego, dla wrocławian to także pierwszy sprawdzian zimą. Śląsk jest już po jednym krótszym obozie, w Szklarskiej Porębie, i grając z Chrobrym szykuje się do głównego zgrupowania w Turcji. 

Trener Grzegorz Niciński jeszcze nie skorzysta ze wszystkich swoich zawodników. Najbliżej powrotu po kontuzjach są Bartosz Machaj oraz Michał Michalec, ale oni w środowym teście mają jeszcze nie wystąpić. Poza grą pozostają Michał Ilków-Gołąb oraz Przemysław Trytko. 

Tagi

Chrobry TV


więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#