POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest19.08.2019
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

KOBIETY: wyżej poprzeczka, trzy turnieje na start

24.01.2019 Autor: ŁJ Źródło: własne


Od początku nowego roku kobiecy Chrobry Głogów przystępuje do mocnego działania. Na najbliższe tygodnie podniósł sobie poprzeczkę i zaplanował trzy turnieje. Dwa to cykliczne już Lejdis Cup dla reprezentacji szkół jako etap selekcji do grupy, innym - debiutującym jest taki, w którym szykujące się do wiosny w 3 Lidze piłkarki Chrobrego będą mogły zmierzyć się z kobiecymi zespołami z innych miast.

Właśnie od tego "zewnętrznego" turnieju się zacznie. Ad-Dach Cup (od nazwy sponsora turnieju, firmy Ad-Dach) zaplanowano na sobotę 9 lutego w hali widowiskowo-sportowej. Chrobry trenera Artura Przybyła w roli gospodarza zmierzy się z zaproszonymi Promieniem Żary, Amicusem Mórka, Gromem Wolsztyn, Moto Jelczem Oława, Osa Osieczno i Polonią Leszno. 

Następnie, tuż po feriach, w hali dwie odsłony znanego już Lejdis Cup. We wtorek 12 lutego Mini Lejdis z udziałem reprezentacji sześciu szkół podstawowych, w większości z Głogowa, ale też z Radwanic i Białołęki. Dzień później, w środę 13 lutego, główna odsłona Lejdis Cup z liczną obsadą ośmiu szkół ponadgimnazjalnych z Głogowa, Wschowy, a nawet Sławy. 
 

Sobota, 9 lutego 
Ad-Dach Cup (Amicus Mórka, Grom Wolsztyn, Moto Jelcz Oława, Osa Osieczno, Polonia Leszno, Promień Żary, Chrobry Głogów) 
 
Wtorek, 12 lutego
Mini Lejdis Cup (Szkoła Podstawowa nr 3 w Głogowie, Szkoła Podstawowa nr 6 w Głogowie, Szkoła Podstawowa nr 10 w Głogowie, Szkoła Podstawowa nr 13 w Głogowie, Szkoła Podstawowa w Białołęce, Szkoła Podstawowa w Radwanicach)
 
Środa, 13 lutego
Lejdis Cup (I Liceum Ogólnokształcące w Głogowie, II Liceum Ogólnokształcące w Głogowie, Zespół Szkół Ekonomicznych w Głogowie, Zespół Szkół Przyrodniczych i Branżowych w Głogowie, Zespół Szkół Samochodowych i Budowlanych w Głogowie, Zespół Szkół im. Wyżykowskiego w Głogowie, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Sławie, I Zespół Szkół im. Staszica we Wschowie).
 
 

Organizator:

Chrobry Głogów S.A.
 

Sponsorzy:

Gmina Miejska Głogów
Miejskie Centrum Wspierania Rodziny
Posłanka na Sejm RP Ewa Drozd
Ad Dach
Zespół Szkół Ekonomiczych im. Jana Pawła II w Głogowie
 

Tagi

Chrobry TV


więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#