POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest19.08.2019
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

ChrobryTV: przedmaturalny bal młodzieży

29.01.2019 Autor: AM Źródło: własneW sobotę odwiedziliśmy salę, w której na symboliczne 100 dni przed maturą bawili się uczniowie-piłkarze Szkoły Mistrzostwa Sportowego Chrobry Głogów. Była to druga studniówka w historii szkoły. 
 
- Bal jest ważny dlatego, że od tego momentu są to ostatnie dni, które spędzacie razem jako klasa. Proza życia jest taka, że bardzo trudno będzie wam spotkać się w przyszłości w takim gronie, jak teraz. Doceńcie to teraz - powiedział dyrektor szkoły Grzegorz Jandziak. 

- Dziś jest wasz dzień, sobota. Sobota do waszej zabawy. Ale pamiętajcie o Piątku. Krzysztofie Piątku, z przekorą, bo to symbol sukcesu sprzed kilku dni - mówił natomiast dyrektor klubu Zbigniew Prejs. 

- Przypominam sobie pierwszy rok, kiedy trener Nowak po jednym z pierwszych sparingów zadzwonił i podał wynik spotkania. Pojawiłem się na treningu i powiedzieliśmy, że jako trenerzy będziemy mieli pewne rzeczy do zrobienia. Z pełną powagą mogę powiedzieć, że te cele zrealizowaliście, bo w historii szkoły zapisaliście się jako drugi rocznik awansujący na poziom ligi makroregionalnej - dodawał dyrektor SMS Chrobry Jarosław Wielgus.  

Chrobry TV


więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#