POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest19.08.2019
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Sześć roczników na obozach

29.01.2019 Autor: ŁJ Źródło: własne


Jak ferie spędzają młodzieżowe zespoły Chrobrego Głogów? Bardzo aktywnie i oczywiście na boisku. Dwa uczące się jednocześnie w Szkole Mistrzostwa Sportowego Chrobry roczniki już teraz przebywają na zgrupowaniu, kolejne cztery do wyjazdów dopiero się szykują.

Za obozowy cel Chrobrego zimą obrano Żagań i miejscowy ośrodek sportu, nie tylko z murawą, ale też halą czy pływalnią. Tam część ferii spędzą uczniowie SMS z roczników 2006 i 2007 (którzy na zgrupowaniu są w tym tygodniu) i młodzież z roczników 2004 oraz 2005 (obecna w ośrodku w drugim tygodniu ferii). Starsze, juniorskie zespoły wyruszą w zupełnie innym kierunku, bo za kilka dni do nadmorskiej miejscowości Rewal.
 
Na własnych obiektach zostanie za to drużyna trenera Grzegorza Nowaka, która ma za sobą bardzo udaną rundę jesienną w Wojewódzkiej Lidze Juniorów Starszych zakończoną awansem do ligi makroregionalnej. Wiosną warto będzie spoglądać nie tylko na liderujące w 4 Lidze rezerwy, ale też właśnie na juniorów starszych ChG. Rywalizacja z zespołami z łącznie czterech województw od marca, ale już teraz wiadomo, że będzie wymagająca, więc solidne są też przygotowania z serią ciekawych gier kontrolnych. 
- Do tej pory graliśmy ze Śląskiem Wrocław, przegrywając 1:2 - dotychczasowy okres sumuje trener Grzegorz Nowak. - Ostatnio trzy nasze zespoły były w Częstochowie, rozgrywając sparingi z Rakowem. Nasz zakończył się wygraną 4:0, lecz nie o wynik chodzi. Najważniejsze, że pokazujemy się z dobrej strony choćby taktycznie. Sprawdzamy chłopaków grających jesienią mniej, współpracujemy też z rezerwami Kuby Wolnego wymieniając się piłkarzami. Ogółem za nami trzy tygodnie pracy, w czwartym indywidualne rozpiski ze względu na ferie, w kolejnym obóz dochodzeniowy i pozostające sparingi między innymi z Lechem Poznań, Falubazem Zielona Góra czy Wartą Poznań.

Chrobry TV


więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#