POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest06.07.2020
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

ChG II: z Odrą najpierw 4:2, teraz 5:1

02.02.2019 Autor: ŁJ Źródło: własne


Nie doszedł do skutku sparing z Piastem Żmigród, więc rezerwy Chrobrego Głogów ratując sytuację po raz drugi zagrały z Odrą Bytom Odrzański. Przed tygodniem pomarańczowo-czarni wygrali 4:2, dziś już 5:1.

Dopiero w środku tygodnia było wiadomo, że mecz z Piastem nie dojdzie do skutku. Trener Jakub Wolny zareagował jednak szybko i udało mu się doprowadzić do gry kontrolnej z dobrze sobie znaną Odrą Bytom Odrzański. W przeszłości był jej trenerem, teraz w roli szkoleniowca Chrobrego jego zespół pokonał Odrę dwukrotnie. Za drugim razem za sprawą trzech bramkach Paulo Filipowicza, jednej Seweryna Dybizbańskiego i jednej samobójczej. Wynik wskazuje na jeszcze lepszą postawę naszego lidera 4 Ligi, ale głogowski szkoleniowiec spogląda na to chłodniejszym okiem.
- Pod względem wyniku było lepiej, lecz spoglądając na samą grę niekoniecznie - mówi. - Troszeczkę wyniknęło to z braku koncentracji i podejścia całej drużyny. Jestem więc umiarkowanie zadowolony z tego występu, ale traktuję to jak kolejny materiał do analizy. Przed nami jeszcze kilka sparingów z próbą różnych wariantów. Powinno to iść do przodu, przynajmniej mam taką nadzieję, bo za pracę na treningach należy tych chłopaków pochwalić.

Teraz przed drugim Chrobrym test z Polonią Leszno. Ten w sobotę 9 lutego o godz. 15.00 na trzeciej płycie.


CHROBRY II GŁOGÓW - ODRA BYTOM ODRZAŃSKI 5:1 (3:1)

BRAMKI (CHROBRY II): Filipowicz x3, Dybizbański, samobójcza.

CHROBRY II: Makuchowski (46 Bołdyn) - Kosiński (25 Juwa), Pietrzczyk (46 Kosiński), Kulchawy, Kobiela, Paszek (60 Turowski), Turowski (30 Dobrakowski), Dybizbański (46 Kusy), Filipowicz, Siudak (65 Dybizbański), Flis (75 Siudak). 

Tagi

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#