POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest19.08.2019
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Piąty tydzień przygotowań

04.02.2019 Autor: ŁJ Źródło: własne


Można powiedzieć, że zespół Chrobrego Głogów jest już na półmetku przygotowań do ligi. W poniedziałek rozpoczyna się piąty tydzień (a jeden z czterech ostatnich) pracy przed startem rozgrywek. 

Właściwie to trudno rozdzielić czwarty tydzień od piątego, bo w tym poprzednim pomarańczowo-czarni nie mieli dnia przerwy. Jednostkę treningową zaplanowano też na niedzielę, więc z marszu przystępują do kolejnego. 
- Ten tydzień traktowaliśmy jako obóz dochodzeniowy z podwójnymi treningami, który zakończy się we wtorek - tłumaczy trener Grzegorz Niciński. - Ten najmocniejszy etap dobiega końca, a ja jestem zadowolony z tego, że wszyscy są zdrowi. Każdy pracuje, rywalizacja trwa i to było widać w meczu z Wartą.

Po tych najmocniejszych w trakcie całych przygotowań dziewięciu dniach, piłkarze otrzymają wolne w środę i czwartek. W klubie ponownie spotkają się w piątek, a w sobotę wyjadą do Wronek. O godz. 12.00 rozpocznie się tam sparing z Lechem Poznań. Kolejorz będzie po swoim ligowym występie (w piątek ma wieczorny mecz z Zagłębiem Lubin), ale to jednak szeroka kadra trzeciej siły Ekstraklasy, więc ciężko będzie Chrobremu utrzymać ostatnią sparingową dyspozycję z takimi wynikami w jednej serii, jak 2:0, 2:0, 3:0 i 2:1. Na tle mocnego przeciwnika warto jednak się sprawdzić. 

Chrobry TV


więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#