POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest17.07.2019
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Młodzież kończy zgrupowania

08.02.2019 Autor: ŁJ Źródło: własne


Kończą się ferie, więc dobiegają też końca wyjazdowe obozy młodzieżowych zespołów Chrobrego Głogów. Łącznie sześć drużyn od U-12 do U-17 trenowało poza Głogowem. 

Na obozy wysłano większość ligowych zespołów Chrobrego Głogów, które opierają się na uczniach szkoły podstawowej, gimnazjum i liceum Szkoły Mistrzostwa Sportowego Chrobry Głogów. 

W pierwszym tygodniu ferii za kierunek obrano Żagań z miejscowym kompleksem Arena. Wtedy trenowały tam zespoły z roczników 2006 i 2007. 
 
 
Więcej grup poza Głogów wyjechało na drugi tydzień ferii. Najdalej udały się juniorskie ekipy Chrobrego, U-16 i U-17, które wyruszyły nad nadmorskiego Rewala.
 
  
Obóz w Żaganiu kończy natomiast Chrobry z roczników 2004 oraz 2005. - Zawodnicy codziennie odbywają trzy zajęcia treningowe mając do dyspozycji boisko sportowe, halę gimnastyczną  i basen. Rozegraliśmy też sparingi z drużynami z Żagania, Iłowej i Krosna Odrzańskiego kończąc je zwycięstwami. Oprócz zajęć świetnie się bawimy i integrujemy - tak wygląda obóz w skrócie, o czym mówią jego uczestnicy. 
 
 
 
 
 
 

Chrobry TV


więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#