POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest19.08.2019
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Przed sparingiem z Zagłębiem

08.02.2019 Autor: ŁJ Źródło: własne


Jeden z trzech ostatnich sparingów rozegrają w sobotę piłkarze Chrobrego Głogów. O godz. 12.00 w Lubinie ich mecz z Zagłębiem.

Początkowo pomarańczowo-czarni mieli w tym terminie zagrać z rozpoczynającym w piątek rundę wiosenną w Ekstraklasie Lechem Poznań, ale w środku tygodnia te plany się zmieniły. Kolejorz zdecydował się pozostać bez gry kontrolnej, Chrobry natomiast w zastępstwie sprawdzi się na tle... ligowego rywala Lecha. Wieczorem w Poznaniu Lech zmierzy się z Zagłębiem Lubin, więc dopiero ten ligowy pojedynek zadecyduje o składzie lubinian na sobotę. 

W przeszłości dochodziło do takich sparingów z udziałem Chrobrego, a trenerzy Zagłębia wystawiali do niego także tych, którzy wystąpili w lidze w  mniejszym wymiarze czasowym. Latem, jeszcze przed rywalizacją o punkty, Zagłębie pokonało głogowian 3:2. W podobnym, jak teraz terminie i identycznych okolicznościach grano za to poprzedniej zimy. Wówczas Chrobry wygrał 2:1. 

Do sobotniego spotkania zespół trenera Grzegorza Nicińskiego przystąpi po najmocniejszym dla siebie etapie przygotowań. Zakończył go we wtorek, po czym otrzymał dwa dni wolnego. Do pracy drużyna wróciła w piątek i od tego momentu kontynuuje przygotowania, które do tej pory popierała dobrymi rezultatami w sparingach. Mecz ze Śląskiem Wrocław zakończył się porażką 1:3, ale już kolejne, ze Stilonem Gorzów, Żalgirisem Kowno, Górnikiem Polkowice i Wartą Poznań, zwycięstwami 2:0, 2:0, 3:0 i 2:1. 

Tagi

Chrobry TV


więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#