POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest20.05.2019
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

XIII Prezentacja Chrobrego Głogów

15.02.2019 Autor: ŁJ Źródło: własneW piątek 22 lutego XIII Prezentacja Chrobrego Głogów, czyli ten jeden raz w roku cały Chrobry - Akademia Piłki Nożnej, SMS, pierwszy zespół, kibice i rodzice - w jednym miejscu. Zapraszamy do hali widowiskowo-sportowej już na godz. 17.00. Przez pierwszą godzinę atrakcje dla kibiców, od 18.00 główna część prezentacji.

Na parkiet hali wybiegnie łącznie ok. 700 zawodników, od kilkuletnich przez pierwszoligowców po najstarszych przedstawicieli oldbojów, i ponad 30 trenerów. Klub pokaże niemal 20 zespołów występujących w 12 różnych rozgrywkach ligowych. Spośród nich, pierwszy Chrobry szykuje się do bardzo ważnej rundy, w której będzie bronił dla miasta pierwszej ligi. Rezerwy pokażą się przed obroną pozycji lidera w czwartej, a U-19 przed debiutem w Makroregionalnej Lidze Juniorów, do której awansował po jesieni. 

Hala zostanie otwarta o godz. 17.00 i kibiców zapraszamy już wtedy. Przez pierwszą godzinę w holu głównym o atrakcje dla kibiców zadbają partnerzy Chrobrego, którzy będą mieli swoje stanowiska:
- Przedszkole Poziomka Domek na Skraju ze Strefą Małego Kibica, czyli z malowaniem twarzy i innymi zabawami
- Electio
- Wakacje.pl
- Qubus Hotel Głogów
- KIKO+ Centrum Sportowe
- Szkoła Mistrzostwa Sportowego Chrobry Głogów 
- Pomarańczowo-Czarny Sklep

Odwiedzając część punktów będzie można m.in. skompletować karty zawodników, które specjalnie na prezentację wydali Sponsorzy Chrobrego. 

Bezpośrednio przed główną prezentacją na arenie nie zabraknie konkursów dla kibiców, a po samej prezentacji spotkania ze wszystkimi pierwszoligowcami, ponownie w holu. Ci, którzy zgromadzili fan karty, mogą wzbogacić je o autografy piłkarzy. Dla innych przygotowaliśmy nowe plakaty zespołu. Po wydarzeniu, już na zewnątrz, swoją pokazową część przygotują kibice. 
 
Wydarzenie uświetnią występy cheerleaderek i mającego tytuły mistrza świata, Europy i Polski we Freestyle Football Pawła Skóry.  

Wstęp na XIII Prezentację Chrobrego Głogów jest bezpłatny. Wydarzenie poprowadzi Michał Chołoda. 
 
 
 
 
 
 
 

Tagi

prezentacja   

Chrobry TV


więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#