POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest27.05.2020
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

ChG II: remis w starciu liderów

16.02.2019 Autor: ŁJ Źródło: własne


Po dwóch bramkach Konrada Kaczmarka rezerwy Chrobrego Głogów zremisowały z Falubazem Zielona Góra 2:2. Było to starcie dwóch liderów, bo oba zespoły prowadzą w swoich 4 Ligach, więc skończyło się równie zgodnie. 

- To pozytywny sparing z dobrym przeciwnikiem - ocenił trener Chrobrego II Jakub Wolny. - Falubaz zdecydowanie lideruje u siebie i to widać, jest mocny piłkarsko i motorycznie. Dla nas był to więc cenny sprawdzian, dla tych młodych chłopaków, którym rywal postawił trudne warunki. Żeby im sprostać, trzeba było się mocno napracować. Były fajne momenty. Próbowaliśmy grać dużo piłką, nie wybijać, a grać odważnie. Nie wszystko jeszcze wychodzi, ale myślę, że idzie to w dobrym kierunku. 

W zespole rezerw zagrali piłkarze pierwszoligowej kadry, których zabrakło w składzie na sparing z Polonią Środa Wielkopolska: nie tylko autor obu bramek Konrad Kaczmarek, ale też Marek Wasiluk czy Michał Borecki.

W sobotę 23 lutego głogowianie podejmą Odrę Ścinawa. Początek o godz. 15.00. CHROBRY II GŁOGÓW - FALUBAZ ZIELONA GÓRA 2:2 (2:0)

BRAMKI (CHROBRY II): Konrad Kaczmarek x2.

CHROBRY II: Makuchowski (46 Bołdyn) - Wasiluk (60 Juwa), Juwa (30 Kosiński), Kulchawy, Rybak (46 Kusy), Paszek (30 Flis), Antochów (46 Turowski), Borecki (60 Paszek), Filipowicz (70 Rybak), Siudak (46 Dybizbański), Kaczmarek (60 Siudak).

Tagi

Chrobry TV


więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#