POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest21.05.2019
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Dziś zaczynamy na dobre!

22.02.2019 Autor: ŁJ Źródło: własneTo już dziś! Na tydzień przed startem ligi coroczne pomarańczowo-czarne święto. Od godz. 17.00 w hali widowiskowo-sportowej XIII Prezentacja Chrobrego Głogów.

W kilku punktach i w skrócie podpowiadamy, o której godzinie i gdzie warto być:
 

Publiczności zaprezentuje się kilkuset piłkarzy w barwach Chrobrego Głogów. Od drużyny U-6 Akademii Piłki Nożnej, przez sekcję kobiet, ligowe grupy młodzieżowe Szkoły Mistrzostwa Sportowego Chrobry, rezerwy po pierwszoligowców. Poprzez XIII edycją prezentacji wszystkie zespoły zostaną wprowadzone do rywalizacji na boiskach, która czeka je w tym roku. Najszybciej przystąpi do niej pierwszoligowy Chrobry, bo pokaże się kibicom na równo tydzień przed meczem Fortuna 1 Ligi w Częstochowie.

Prezentację uświetnią występy cheerleaderek Chrobrego i pokaz Freestyle Football. Halę dla kibiców (wejście od strony ul. Wita Stwosza) otwieramy o godz. 17.00 i wtedy zapraszamy na stoiska Sponsorów i Partnerów klubu w holu głównym:
  • - Przedszkole Poziomka Domek na Skraju ze Strefą Małego Kibica, czyli z malowaniem twarzy i innymi zabawami
  • - Electio
  • - Wakacje.pl
  • - Qubus Hotel Głogów
  • - KIKO+ Centrum Sportowe
  • - Szkoła Mistrzostwa Sportowego Chrobry Głogów 
  • - Pomarańczowo-Czarny Sklep

Poza możliwością zapoznania się z ofertą, otrzymania firmowych upominków czy - w przypadku skierowanego dla najmłodszych przedszkola - pomalowania twarzy w barwy ChG, w każdej strefie będzie można uzyskać fan-karty piłkarzy Chrobrego. Przynajmniej 11 takich kart z podpisami zawodników, o której trzeba się postarać, upoważnia do zdobycia nagród w momencie ich dostarczenia do Strefy Małego Kibica podczas meczu z GKS-em Jastrzębie w dniu 9 marca. 

Od 17.30 na parkiecie seria konkursów dla kibiców, o które zadba m.in. KIKO+ Centrum Sportowe. Warto wziąć udział, sprawdzić się i wygrać nagrody ufundowane przez KIKO+, Cinema 3D w Głogowie, Qubus Hotel Głogów, Wakacje.pl, Float Głogów czy SMS Chrobry. W trakcie samej prezentacji kibice dodatkowo będą mogli zdobyć piłki marki Zina, które zostaną wyrzucone w trybuny.

Po samej prezentacji ponownie przeniesiemy się do holu głównego, gdzie odbędzie się otwarte spotkanie z piłkarzami: nowe plakaty dla fanów, zdjęcia i autografy, choćby na skompletowanych już - mamy taką nadzieję - fan-kartach. 

Po wszystkim na zewnątrz niespodzianka od kibiców, więc polecamy zostać do samego końca. 

Wstęp na XIII Prezentację Chrobrego Głogów jest bezpłatny. Warto mieć jednak nawet symboliczną kwotę, bo w trakcie wydarzenia grupa wolontariuszy Fundacji Hospicjum Głogowskie będzie zbierała pieniądze, które zostaną przeznaczone na budowę hospicjum w Głogowie. To cel przyświecający tegorocznej imprezie, na którą raz jeszcze zapraszamy!

Tagi

prezentacja   

Chrobry TV


więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#