POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest21.05.2019
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

ChG II: 5:2 i teraz już tylko liga

02.03.2019 Autor: ŁJ Źródło: własne


W sobotnim sparingu rezerwy Chrobrego Głogów pokonały MKP Wołów 5:2 i na tym zwycięstwie kończą przygotowania. Od przyszłego weekendu wracają do rozgrywek 4 Ligi, której są liderem. 

- Te przygotowania przebiegły w miarę sprawnie - ocenia trener Chrobrego II Jakub Wolny. - W miarę, w dziewięćdziesięciu procentach, bo przytrafiły się drobne urazy. Nie były groźne, lecz trochę komplikowały. Na sparingi nie patrzymy pod kątem wyników tylko gry. Fajnie, że pokazało się sporo młodych. Można z nich czerpać w trakcie ligi. 

Rezerwy Chrobrego bardzo dobrą jesienią mocno zawiesiły sobie poprzeczkę. Do rundy wiosennej przystępują jako lider, po raz pierwszy w historii klubu, więc zmierzą się z dużym wyzwaniem. W spotkaniu z MKP Wołów zagrała sama młodzież, a przecież w trakcie ligi będzie ona wspierana piłkarzami szerokiej kadry pierwszoligowców (w sobotę rozegrali oni inny sparing - z Zagłębiem II Lubin), więc czy można spoglądać na to optymistycznie?
- Daleki byłbym od stwierdzenia, że jesteśmy faworytem. Jesienią sporo zweryfikował przecież mecz w Strzegomiu. Przegraliśmy wtedy tylko raz, właśnie tam, i od razu 0:5, a AKS w innych spotkaniach tracił punkty z zespołami teoretycznie słabszymi. Liga jest nieprzewidywalna i zmierzyć się z nią nie będzie prostą sprawą - dodaje Jakub Wolny.

Chrobry II zacznie od domowego meczu z Victorią Ruszów - w niedzielę 10 marca o godz. 11.00. 


CHROBRY II GŁOGÓW - MKP WOŁÓW 5:2 (3:2)

BRAMKI (CHROBRY II): Kwiecień x2, Dybizbański, Wojtaszek, Dobrakowski. 

CHROBRY II: Bołdyn - Juwa, Kosiński, Kusy, Rybak (65 Kwiecień), Paszek (55 Diduszko), Antochów (70 Dobrakowski), Dobrakowski (46 Piła), Dybizbański (46 Koszuta), Wojtaszek (65 Dybizbański), Kwiecień (46 Pawlik J.). 

Tagi

chrobry2    mkp wolow    rezerwy   

Chrobry TV


więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#