POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest21.05.2019
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Pestka: nie zachłyśniemy się tym

10.03.2019 Autor: ŁJ Źródło: własne


- Nadal musimy podtrzymać ciężką pracę i nie ma podstaw, żeby zachłysnąć się jednym zwycięstwem - powiedział po swojej bramce dającej komplet punktów w sobotnim meczu Kamil Pestka.

Młody obrońca w 56 minucie zapędził się bliżej bramki przeciwnika, wykorzystał podanie od Mikołaja Lebedyńskiego i zdobył zwycięskiego gola. Warto wspomnieć od czego się zaczęło. Piłkę na własnej połowie przechwycił… Pestka, do Lebedyńskiego dograł Mateusz Machaj, a koniec wszyscy znamy. Czyli o wszystkim przesądziło trzech zawodników będących w Głogowie od tego roku. 
- Miałem myśl, żeby szukać dogrania w polu karnym, ale stwierdziłem, że zaryzykuję i uderzę - powiedział o golu Kamil Pestka. - Bramkarz chyba też spodziewał się dogrania i zostawił krótki słupek wolny, dzięki czemu udało się zmieścić piłkę.

- Zasłużyliśmy na to zwycięstwo - dodaje obrońca. - Bardzo dobra w naszym wykonaniu była pierwsza połowa, stworzyliśmy sobie wtedy dużo sytuacji i powinniśmy prowadzić 2:0, nawet 3:0. Byliśmy zadowoleni z tych 45 minut. Piłka może nie chciała wpaść, lecz sytuacje stwarzaliśmy, więc łatwiej było wyjść na drugą część. A wyszliśmy na nią z takim samym nastawieniem, dlatego strzeliliśmy bramkę. Po niej mecz się zmienił, ale to wynikało z gry. Mieliśmy 1:0 i nie chcieliśmy ryzykować. Po prostu za wszelką cenę staraliśmy się utrzymać wynik, czekając na kontry. Taka seria to nic przyjemnego, bo przy każdej wkrada się nerwówka. Najważniejsze, że ją przerwaliśmy.

Celebracja długo wyczekiwanej (bo od października) wygranej nie była jakaś szalona. Zespół zdaje się mieć w głowach to, o czym mówił trener Grzegorz Niciński po spotkaniu - o małych kroczkach. Jeszcze sporo trzeba ich wykonać. 
- Nie ma podstaw, żeby zachłysnąć się jednym zwycięstwem. Tę ciężką pracę należy utrzymać, aby było ich więcej - kończy Kamil Pestka.

Tagi

Chrobry TV


więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#