POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest29.03.2020
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

SOB. 17.00: CHOJNICZANKA-CHG

16.03.2019 Autor: ŁJ Źródło: własne


O godz. 17.00 w Chojnicach początek meczu Chojniczanki z Chrobrym Głogów. Pomarańczowo-czarni pokonując przed tygodniem GKS Jastrzębie po bardzo dobrym występie przerwali serię dziewięciu kolejek bez wygranej, więc wypada napisać jedno: trzeba spróbować pójść za ciosem!

Rywal Chrobrego to siódmy zespół w tabeli, z którym - podobnie jak teraz z GKS-em Jastrzębie - głogowianie rozegrali jedną z lepszych swoich partii. W rundzie jesiennej po bramkach Konrada Kaczmarka oraz Bartosza Machaja wygrali 2:0. Jednak Chojniczanka na własnym gruncie  prezentuje się zdecydowanie lepiej, niż poza. W Chojnicach przegrała tylko raz, i to z nie byle kim, bo z drugim obecnie ŁKS-em Łódź 1:2. 

W przeszłości w Chojnicach pracował obecnie drugi trener Chrobrego Jacek Manuszewski, ale to głównie w składzie rywali są dobrze znane drugiej stronie nazwiska. Nie wszystkie zobaczymy jednak na boisku. Można spodziewać się występów Damiana Piotrowskiego czy Kamila Sylwestrzaka, ale już Seweryna Michalskiego, który jest po operacji, zdecydowanie nie. Cała trójka, a zwłaszcza duet Piotrowski-Sylwestrzak, to bardziej doświadczona część Chojniczanki, w której - zgodnie z niedawno przyjętą nową strategią budowy - nie brakuje znacznie młodszych graczy. Głównie takimi wzmacniano skład w przerwie zimowej i część z nich (18-letni Oskar Frygier i 20-letni Filip Żagiel oraz Paweł Żyra) jest już po debiutach. Taka mieszanka potrafi odpalić (wcześniejsze 2:0 z Puszczą Niepołomice), ale też mniej przyjemnie zaskoczyć (ostatnie 0:3 w Opolu).

Chrobry jakby stopniowo wchodzi w rundę wiosenną, ale najważniejsze, że jak na razie robi to dobrze. W Częstochowie przegrał jedną bramką straconą w ostatnich minutach, więc odbił to sobie u siebie pokonując GKS Jastrzębie 1:0. W sytuacji, gdy to zagrożenie z tyłu cały czas jest poważne, trzeba starać się czerpać z tej wznoszącej fali. 
 

Wszystkie spotkania Fortuna 1 Liga możesz obstawiać na www.efortuna.pl
Kurs w Fortunie, że Chrobry wygra w Chojnicach wynosi 3.80.  
 
Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.

     
 

O KLUBIE

Pełna nazwa: Miejski Klub Sportowy Chojniczanka 1930 Chojnice
Rok powstania: 1930
Adres: Mickiewicza 12, 89-600 Chojnice
Internet: www.mkschojniczanka.pl (oficj.)
Barwy: żółto-biało-czerwone
Sukcesy: 
- 3. miejsce w I lidze - 2017/18
- awans do 1/4 Pucharu Polski - 2015/16, 2017/18
Stadion: 
- Stadion Miejski Chojniczanka 1930
- pojemność - 3500 miejsc 
- oświetlenie - zainstalowane
- boisko - 100 m x 68 m   

Bramkarze: Radosław Janukiewicz (84), Grzegorz Wnuk (94), Oskar Piernicki (00). 
Obrońcy: Tomasz Boczek (90), Rafał Kobryń (99), Krzysztof Korczyc (01), Seweryn Michalski (94), Przemysław Pietruszka (84), Jacek Podgórski (96), Kamil Sylwestrzak (88), Hubert Wołąkiewicz (85).
Pomocnicy: Krzysztof Danielewicz (91), Oskar Paprzycki (98), Damian Piotrowski (87), Tomasz Prusaczyk (9), Miłosz Przybecki (91), Michał Sacharuk (00), Wojciech Trochim (89), Bartłomiej Urbański (98), Krystian Wachowiak (01), Paweł Zawistowski (84), Filip Żagiel (98), Paweł Żyra (98). 
Napastnicy: Tomasz Mikołajczak (87), Janusz Surdykowski (86), Oskar Frygier (00), Piotr Grzelczak (88). 
Trener: Maciej Bartoszek.     

Chrobry TVwięcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#