POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest21.07.2019
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Więcej czasu na spokojne treningi

20.03.2019 Autor: ŁJ Źródło: własne


Od wtorku piłkarze Chrobrego Głogów przygotowują się do kolejnych meczów. Czasu jest więcej, niż zwykle, bo najbliższe ligowe spotkanie dopiero w piątek 29 marca w Niepołomicach. 

Planowany wstępnie na weekend domowy mecz z Odrą Opole został przełożony na 3 kwietnia, więc trenerzy Chrobrego mogą teraz w większym spokoju realizować swoje treningowe plany. Ten spokój gwarantuje nie tylko ponad tydzień przeznaczony na same zajęcia, ale też ostatnie wyniki. Po dwóch zwycięstwach z rzędu zespół awansował na 12 miejsce w tabeli i oddalił od siebie niebezpieczeństwo. 

Drużyna nie przygotowuje się jednak w komplecie. Robi to m.in. bez Oskara Repki i Kamila Pestki, którzy wyjechali na zgrupowania swoich reprezentacji młodzieżowych. Kadry U-20 i U-21, do których zostali włączeni, 21 marca rozegrają wyjazdowe mecze z Anglią i obaj mają szansę tam zagrać. 

W najbliższym, wolnym od ligi weekendzie sztab szkoleniowy nie planuje rozegrania dodatkowego meczu sparingowego. Za to można się spodziewać, że jakaś część pierwszoligowej kadry wystąpi w niedzielnym spotkaniu rezerw, które o godz. 11.00 podejmą Spartę Rudna. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Chrobry TV


więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#