POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest25.04.2019
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Praca w Chrobrym: trener osiedlowy

22.03.2019 Autor: ŁJ Źródło: własne

Chrobry Głogów ogłasza nabór na trenerów do czwartej edycji projektu Trener Osiedlowy.

Obowiązki:
  • - poprowadzenie zajęć sportowo-rekreacyjnych / gier i animacji z częstotliwością 3x/tydzień (łącznie 6 godzin tygodniowo) w terminie od kwietnia do końca października
  • - współorganizacja dwóch imprez ogólnomiejskich
  • - udział w akcjach promocyjnych

Wymagania:
  • - doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą
  • - minimum 18 lat
  • - kreatywność w organizacji zajęć
  • - zaangażowanie we współpracę z klubem

Co oferujemy:
  • - umowę-zlecenie
  • - atrakcyjne wynagrodzenie (50 zł brutto/1h)
  • - wyposażenie i sprzęt sportowy
  • - pracę w dynamicznie rozwijającym się klubie sportowym z możliwością poszerzenia współpracy (dalszy rozwój w Akademii Piłki Nożnej Chrobry Głogów)

CV prosimy wysyłać mailowo (na adres klub@chrobry-glogow.pl) lub dostarczać osobiście (budynek piłkarski Chrobry przy ul. Wita Stwosza 1, biuro 1 lub 3) w terminie do wtorku 26 marca włącznie. Skontaktujemy się z wybranymi osobami zapraszając na spotkanie organizacyjne w dniu 28 marca.

Zadanie Trener Osiedlowy jest finansowane ze środków Gminy Miejskiej Głogów.

Pytania:
Alicja Męczyńska
tel. służbowy 504 591 831
alicja.meczynska@chrobry-glogow.pl

Chrobry TV

więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele