POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest21.07.2019
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

ChG II: rezerwy na pierwszym planie

23.03.2019 Autor: ŁJ Źródło: własne


W ten weekend pauzuje pierwszoligowy Chrobry, więc o emocje w dużej części zadba drugi zespół. W niedzielę o godz. 11.00 na drugiej płycie pomarańczowo-czarni podejmą Spartę Rudna. 

W rundzie wiosennej zespół trenera Jakuba Wolnego póki co skutecznie broni pozycji lidera 4 Ligi. Drugi w tabeli AKS Strzegom ze stratą trzech punktów wygrywa, ale robią to także głogowianie, którzy na inaugurację pokonali Victorię Ruszów 2:0, a ostatnio Prochowiczankę Prochowice 1:0. Nie były to jednak łatwe przeprawy. Z ostatnią w tabeli Victorią trzeba było sporo cierpliwości, aby wykorzystać posiadaną przewagę (bramki w ostatnim kwadransie), a z Prochowiczanką musiała pokazać się obrona z będącym w dobrej dyspozycji Adamem Makuchowskim w bramce. Na trudną przeprawę zanosi się także teraz, bo widać, że hasło o sprężaniu się na lidera obowiązuje. 

Rywale wiosną zdobyli o połowę mniej punktów, ale jednym z ich meczów był ten z AKS-em Strzegom. Przegrywali już 0:3, lecz koniec końców pokazali pazur potrafiąc w drugiej połowie zdobyć dwa gole. Wcześniej drużyna, którą prowadzi trener Robert Malawski, wygrała z Karkonoszami Jelenia Góra 2:1. Początek całkiem obiecujący i jeśli Sparta zdoła to utrzymać, może być wyżej niż na obecnej 10 pozycji. 

W składzie Sparty możemy zobaczyć m.in. zawodników, którzy pochodzą z Głogowa lub grali w Chrobrym. Pierwszym jest urodzony tutaj Łukasz Stachów, drugim Bartłomiej Oruba, który swego czasu był bliżej kadry pierwszej drużyny. Miał w sobie to coś, co zaprowadziło go nawet do debiutu w 1 Lidze. W 2015 roku wystąpił w przegranym 2:3 spotkaniu z Wisłą Płock. 


Niedziela, 24 marca
11.00 Chrobry II Głogów - Sparta Rudna (4 Liga)
Głogów, II płyta

Tagi

chrobry2    rezerwy    sparta rudna   

Chrobry TV


więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#