POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest21.07.2019
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Liga gra. Ważne dla układu mecze

22.03.2019 Autor: ŁJ Źródło: własne


Sporo meczów przełożono na 3 kwietnia, ale liga mimo tego gra. W sobotę odbędą się trzy spotkania 25 kolejki i tak się składa, że wszystkie są ważne z punktu widzenia kibica Chrobrego Głogów.Na sześć zespołów rywalizujących teraz, aż pięć to te zza pleców Chrobrego.
 
W Olsztynie pojedynek dwóch skrajności, bo będący zimą w poważnych tarapatach Stomil (15) podejmie pierwszoligowego tuza Raków Częstochowa. W Stomilu na fali po uratowaniu klubu, zapunktowaniu we wszystkich tegorocznych występach i spodziewanym komplecie publiczności pewnie po cichu liczą, że będą tymi pierwszymi od sierpnia 2018, którzy pokonają lidera.   

Garbarnia Kraków (18) wygrała ostatnio po raz pierwszy od czterech kolejek i będzie chciała iść z marszu do przodu, tym bardziej, że na rozkładzie ma Wigry Suwałki (16). To może być dla niej pojedynek o być albo nie być, bo przy porażce szanse na utrzymanie mogą stać się zbyt zawiłe do rozpisania. 

Poza tym Warta Poznań (14) podejmie GKS Tychy, który w tygodniu wystrzelił z transferową nowiną - jego nowym zawodnikiem został Carlos Pena. Były gracz reprezentacji Meksyku i Glasgow Rangers nie wystąpi jednak w Poznaniu, bo procedura jego uprawnienia potrwa (przez tego typu formalności - pozwolenie na pracę - w Warcie nie zadebiutował jeszcze Serhiy Napolov). Ciekawostką jest, że tłem tego wzmocnienia są sponsorskie rozmowy klubu i miasta z meksykańską gminą Puebla. Jedno z należących do niej miast jest już zresztą promowane m.in. na strojach meczowych przez Arkę Gdynia. 

Co może zmienić się po tej niepełnej kolejce? W najgorszym przypadku Chrobry znajdzie się na 13 miejscu, co spowodowałaby wygrana Warty. Może też stopnieć przewaga nad strefą spadkową, o ile zapunktują Wigry. Jeśli tak, to Chrobry będzie mógł to odrobić w środę 3 kwietnia, bo wtedy odbędą się pozostałe mecze tej serii. Pomarańczowo-czarni zmierzą się u siebie z Odrą Opole (godz. 18.00). 


25 kolejka Fortuna 1 Ligi

Sobota, 23 marca
15.00 Stomil Olsztyn - Raków Częstochowa  
sędzia: Mariusz Korpalski (Toruń). 

17.00 Garbarnia Kraków - Wigry Suwałki
sędzia: Paweł Malec (Łódź).

Niedziela, 24 marca
15.00 Warta Poznań - GKS Tychy
sędzia: Artur Aluszyk (Szczecin).

Chrobry TV


więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#