POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest21.07.2019
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

ChG II: podnieść głowy i udowodnić

30.03.2019 Autor: ŁJ Źródło: własne


Dopiero drugą porażkę w sezonie poniosły rezerwy Chrobrego Głogów, które na wyjeździe przegrały z Odrą Ścinawa 2:4. Silny konkurent w postaci AKS-u Strzegom może spowodować jednak, że bardzo dobry bilans 16 - 0 - 2 po 18 kolejkach 4 Ligi nie da prowadzenia. Jeśli w niedzielę AKS wygra swoje spotkanie, przy równej liczbie punktów, ale lepszym bezpośrednim pojedynku, przejmie pozycję lidera.

- Zagraliśmy bardzo słabo, i indywidualnie, i zespołowo - nie ukrywał trener Chrobrego II Jakub Wolny. - Nie można odmówić drużynie zaangażowania, ale popełniono bardzo dużo prostych błędów. Nie będę wymieniał konkretnie nazwiskami, bo nie chodzi o to, aby nagle po porażce biczować. Taki mecz nam się trafił, i tyle. Trzeba szybko podnieść głowy, bo liga jeszcze trwa, przed nami dziesięć występów. Nie można robić z tej porażki tragedii i niech każdy po prostu pomyśli, jak zagrał indywidualnie, jak było zespołowo, i z tymi wnioskami skupi się na tym, co dalej. Trzeba pokazać, że potrafimy o wiele lepiej. 

Po sobocie Chrobry jest pierwszy w tabeli, lecz czy tak będzie po całym weekendzie, dopiero się okaże. Zależy to od niedzielnego spotkania AKS-u Strzegom z Włókniarzem Mirsk. Wygrana AKS-u w Mirsku spowoduje zamianę miejsc, choć trzeba pamiętać, że w rundzie wiosennej czeka nas jeszcze mecz drużyn, które idą niemal łeb w łeb. Chrobry II - AKS w maju i być może to od niego dużo będzie zależeć. Na razie jednak trzeba punktować w innych pojedynkach. Najbliższy w niedzielę 7 kwietnia o godz. 11.00 w Głogowie z Włókniarzem Mirsk. 


ODRA ŚCINAWA - CHROBRY II GŁOGÓW 4:2 (2:1)

BRAMKI (CHROBRY II): Wajsak, Filipowicz.

CHROBRY II: Bołdyn - Kusy, Wajsak, Juwa, Kobiela, Diduszko, Antochów (52 Paszek), Filipowicz, Rybak (65Zapłacki), Flis, Siudak. 


4 LIGA - WYNIKI I TABELA 

  

Tagi

chrobry2    odra scinawa    rezerwy   

Chrobry TV


więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#