POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest21.07.2019
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

JUNIORZY: weekendowe mecze

08.04.2019 Autor: ŁJ Źródło: własne


Przekonujące zwycięstwo odniósł Chrobry U-17 Głogów, który w I Wojewódzkiej Lidze Juniorów Młodszych pokonał w Świdnicy miejscową Polonię-Stal 4:0. Budującej rzeczy dokonał też drugi zespół Chrobry U-19. Głogowianie przegrywali u siebie z Miedzią Legnica już 0:3, ale nie pospuszczali głów tylko powalczyli, w efekcie remisując 3:3. W tych spotkaniach po dwa gole zdobywali Miłosz Jóźwiak i Kacper Zapłacki. 
 
 
 
I Wojewódzka Liga Juniorów
Chrobry U-19 II Głogów - Miedź Legnica 3:3 (1:3)
Bramki (Chrobry): Zapłacki x2, Turański.
Chrobry: Bołdyn - Bełza (53 Kucharski), Kunicki, Grabarkiewicz, Przybylski (80 Brzeziński), Bielecki, Filipiak, Kmera (60 Hoffman), Moczurad (78 Marczak), Turański, Zapłacki.  

I Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych
Polonia-Stal Świdnica - Chrobry U-17 Głogów 0:4 (0:2)
Bramki (Chrobry): Jóźwiak x2, Mól, Górski. 
Chrobry: Cieśla - Malczuk, Boksiński (59 Budziszewski), Budziński, Chaberek (65 Brzeziński), Galas, Górski (61 Maciejewski), Jóźwiak, Kłakulak (53 Sawicki), Mól, Skiba (70 Jandziak). 
Paweł Rząsa, trener: Polonia-Stal Świdnica to bardzo agresywny zespół, który był groźny w tym, co realizuje. My jednak dobrze, piłkarsko weszliśmy w mecz, grając bardzo odpowiedzialnie, dokładnie utrzymywaliśmy się przy piłce, a to dawało nam przewagę, dzięki której stworzyliśmy kilka fajnych sytuacji. Dwie szybko zdobyte przez nas bramki nie zniechęciły rywali, którzy dalej walczyli z determinacją o pierwszą, drugą piłkę, przez co cały czas musieliśmy mocno pracować, aby tą piłkę wygrywać. Sytuacja nieco się uspokoiła przy trzeciej bramce. Cieszę się, ze w tym momencie chłopcy dalej grali w dobrym tempie, efektem czego były kolejne sytuacje i gol na 4:0 Miłosza Jóźwiaka. Chciałbym wyróżnić za to spotkanie cały zespół. Dużo pozytywnej pracy włożył Marcel Galas, pewnie wyglądała gra naszych środkowych obrońców Łukasza Móla i Jakuba Budzińskiego. Fajnie, że w drugiej połowie odblokował się Miłosz Jóźwiak, który zdobył dwie ładne bramki. Teraz czeka nas wymagający mecz z Zagłębiem Lubin i musimy się do niego dobrze przygotować.
 
II Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych
Chrobry U-16 Głogów - pauza
 

Chrobry TV


więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#