POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest21.07.2019
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

KOBIETY: jubileusz uczczony wygraną

09.04.2019 Autor: ŁJ Źródło: własne


Przed pierwszym tegorocznym meczem 3 Ligi Kobiet dwie zawodniczki otrzymały okolicznościowe koszulki za ponad 50 rozegranych spotkań w Chrobrym Głogów - Paulina Anioł i Michalina Gniewosz. Dodatkowo uczciły to zwycięstwem, bo Chrobry pokonał Polonię Środa Śląska 2:0. 

W wyjściowej jedenastce Chrobrego pojawiły się dwie debiutantki: Leszczyńska i Jurkiewicz. Kolejne oczekujące na debiut zasiliły ławkę (Jabłońska, Suchecka czy 14-letnia Olszewska). W trochę zmienionym składzie pomarańczowo-czarne nie dały sobie strzelić bramki, a same dwukrotnie trafiły do tej po stronie rywalek. Oba gole zdobyła Aleksandra Lewandowska. Po tym 2:0 Chrobry przeskoczył Polonię w tabeli i jest w niej na szóstym miejscu. 

- Gratuluję swoim zawodniczkom zwycięstwa, bo na nie zasłużyły, bardzo dobrze podchodząc do tego spotkania - powiedział trener Chrobrego Artur Przybył. - Oczywiście zwycięstwo mogło być bardziej okazałe, ale szwankowała nasza skuteczność, nad którą musimy jeszcze popracować. Cieszy, że poprawnie zaprezentowały się debiutujące zawodniczki, choć niektórym z nich w pokazaniu pełni swoich umiejętności przeszkodziła trema.Chrobry Głogów - Polonia Środa Śląska 2:0 (1:0)
Bramki (Chrobry): Lewandowska 27, 67.
Chrobry: Kowynia (65 Fraczek) - Adamska, Anioł, Lewandowska, Franas, Spychalska (68 Suchecka), Rymarowicz, Gniewosz, Jurkiewicz (49 Jabłońska (73 Olszewska)), Pietrzak, Leszczyńska (51 Kamińska).
 

3 LIGA - WYNIKI I TABELA 


Chrobry TV


więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#