POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest21.07.2019
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Charytatywny obiad z trenerem

12.04.2019 Autor: AM / ŁJ Źródło: własne


Pamiętacie ubiegłoroczny Głogowski Festyn Charytatywny organizowany przez kibiców Chrobrego Głogów i charytatywną aukcję, podczas której można było wylicytować m.in. obiad z trenerem pierwszej drużyny Chrobrego? W czwartek miał miejsce tego finał. Trener Grzegorz Niciński spotkał się z panią Agnieszką Chruszcz i jej synami, Bolesławem oraz Mikołajem, z myślą o którym odbyło się wydarzenie.

We wrześniu ubiegłego roku Głogowski Festyn Charytatywny odbył się pod hasłem #RazemDlaTomkaiMikołaja. Na kilka miesięcy przed kolejną edycją, bo fani Chrobrego ze Śródmieścia już zapowiedzieli jego organizację, zrealizowano kolejny punkt charytatywnej aukcji. Obiad z trenerem Nicińskim zasponsorowany przez Qubus Hotel w Głogowie wygrał jeden z fanów - Paweł, ale zadecydował, że nagrodę przekaże pani Agnieszce i jej synom. W miłej atmosferze w restauracji Qubus Hotel spotkano się w czwartek po południu. 

- To bardzo fajna inicjatywa, na które zawsze będę otwarty - powiedział Grzegorz Niciński. - Jestem pozytywnie naładowany rozmową. Zresztą, rozmawialiśmy ponad dwie godziny. Okazało się nawet, że w czasach, w których grałem w Pogoni Szczecin, pani Agnieszka w tym mieście studiowała.
 
- To bardzo sympatyczny człowiek - relacjonowała pani Agnieszka Chruszcz. - Trochę się obawiałam, bo piłkarski świat jest mi bardzo obcy, ale trener jest kontaktową osobą. Jeśli jego żona przyjedzie do Głogowa, zaproponowałam że chętnie oprowadzę ją po mieście. A Bolek zapowiedział, że idzie na mecz, dodatkowo zachęcany propozycją trenera odwiedzenia szatni z zespołem. 

W tym roku druga edycja Głogowskiego Festynu Charytatywnego, tym razem z motywem przewodnim #RazemDlaHospicjum. Śledźcie Facebooka grupy, gdzie publikowane będą najważniejsze informacje. 

Zachęcamy też do dalszego wsparcia Mikołaja.
 

Dziękujemy serdecznie naszemu Partnerowi Qubus Hotel w Gogowie za wsparcie akcji. 
 
 
 
 
 

Chrobry TV


więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#