Dzisiaj jest23.10.2019

ChG II: pierwsza domowa porażka

20.04.2019 Autor: ŁJ Źródło: własne

Nie wyszedł drugiemu Chrobremu Głogów sobotni mecz w 4 Lidze z Apisem Jędrzychowice. Pomarańczowo-czarni przegrali z trzecim zespołem w tabeli 2:5. To dopiero pierwsza domowa porażka Chrobrego w tym sezonie, a tak dobre serie często kończą się w bolesny sposób.

Już po dziewięciu minutach rywale prowadzili 2:0, a jedną z bramek zdobył były zawodnik Chrobrego Karol Hodowany. Gole strzelone w ciągu 120 sekund mocno podcięły skrzydła i głogowianie już nie byli w stanie się podnieść. Swoje gole zdobyli w ostatnich kilkunastu minutach. W 75 minucie trafił Przemysław Siudak, a w 89 minucie Seweryn Dybizbański i było to jedynie honorowe zakończenie tego spotkania.

Chrobry II w czwartoligowej tabeli zajmuje drugie miejsce. Prowadzący AKS Strzegom wygrał swój mecz i powiększył przewagę do trzech punktów.

CHROBRY II GŁOGÓW - APIS JĘDRZYCHOWICE 2:5 (0:4)