POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest19.08.2019
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Kowalczyk: czekałem na to

25.04.2019 Autor: ŁJ Źródło: własne


- Czekałem na swoją szansę i myślę, że ją wykorzystałem - powiedział po meczu z Garbarnią Kraków otwierający wynik Damian Kowalczyk. 

Kowalczyk we wcześniejszych dziewięciu meczach w większości wchodził na boisko z ławki. Tym razem, po raz pierwszy w tym roku, zagrał od początku.
- Nie ukrywam, czekałem na swoją szansę i ciężko trenowałem, aby ją mieć. Myślę, że ją wykorzystałem. Dobrze tę akcję rozegraliśmy. Robotę zrobił Bartosz Machaj, bo wszedł przed obrońcę i - można powiedzieć - we mnie trafił - mówi Kowalczyk, który chwilę po golu podbiegł też do będącego przy linii rezerwowego Oskara Repki. Spytaliśmy dlaczego, a „Kowal” tłumaczy: - Powiedział, że skoro gram w pierwszym, to strzelę bramkę. Podbiegłem więc i podziękowałem mu za wiarę.  

Rywalizacja napastników nabrała na jakości i to było najbardziej widoczne w meczu z Garbarnią Kraków, bo zmieniający Kowalczyka w 66 minucie Mikołaj Lebedyński w ciągu kolejnych pięciu minut zdobył gola i zaliczył asystę. 
- Zmiennicy są po to, aby dodali jakości, takiego drugiego oddechu, i tak było w tym przypadku - dodaje.

3:0 to najwyższa ligowa wygrana pomarańczowo-czarnych od 80 spotkań. 
- Do każdego meczu podchodzimy tak naprawdę tak samo w tym sensie, że zawsze gra się o trzy punkty. Wiedzieliśmy, że Garbarnia jest na ostatnim miejscu, ale jej nie lekceważyliśmy, bo znaliśmy rangę pojedynku i to widać po wyniku - komentuje napastnik Chrobrego. I dopowiada: - Wiadomo, jaki jest cel: utrzymanie się w pierwszej lidze. Te punkty są nam bardzo potrzebne, więc jest radość.

Tagi

Chrobry TV


więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#