POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest05.06.2020
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

JUNIORZY: dobry weekend zespołów Chrobrego

29.04.2019 Autor: ŁJ Źródło: własne


Dobry weekend zaliczyły juniorskie drużyny Chrobrego Głogów. Wcześniej informowaliśmy o efektownym 6:0 w wykonaniu Chrobrego U-19 z Ligi Makroregionalnej, a same zwycięstwa odniosły też drużyny rywalizujące w ligach wojewódzkich. 

W Wojewódzkiej Lidze JS drugi zespół Chrobrego U-19 wygrał w Jeleniej Górze 1:0. Zwycięskiego gola zdobył na początku spotkania Piotr Kmera. 

W I Wojewódzkiej Lidze JM Chrobry U-17 wyjeżdżał z kompletem punktów z Wrocławia. Pomarańczowo-czarni po golach Adama Pisarskiego i Marcela Galasa wygrali 2:1 i w spokoju, będąc na czwartym miejscu w tabeli, szykują się do pojedynku z liderującym Śląskiem Wrocław. - Cieszymy się z kolejnego zwycięstwa i jakości gry, jaką pokazali nasi zawodnicy, ale skupiamy się na kolejnym meczu - mówił trener Paweł Rząsa. 

Na prowadzeniu w II Wojewódzkiej Lidze JM utrzymuje się Chrobry U-16, który tym razem pokonał również czołowy w stawce zespół Miedzi Legnica 3:1. Derbową wygraną zapewniły dwa gole Adriana Marciniaka oraz trzeci Gracjana Antkowiaka. 
Wojewódzka Liga Juniorów Starszych
Karkonosze Jelenia Góra - Chrobry U-19 II Głogów 0:1 (0:1)
Bramki (Chrobry): Piotr Kmera.
Chrobry: Bołdyn - Szafran (80 Kruk), Bełza, Kunicki, Marczak (58 Grabarkiewicz), Przybylski, Bielecki, Glinecki, Kmera (65 Lewandowski), Staszkowian (46 Marut), Turański. 
Trener: Andrzej Kwaśnik, Grzegorz Nowak.   

I Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych
Parasol Wrocław - Chrobry U-17 Głogów 1:2 (0:1)
Bramki (Chrobry): Adam Pisarski 27, Marcel Galas 60.
Chrobry: Cieśla - Chaberek, Jandziak, Galas, Malczuk, Sawicki, Jóźwiak (82 Brzeziński), Budziszewski (69 Kłakulak), Budziński, Górski (46 Maciejewski), Pisarski (66 Skiba).
Paweł Rząsa, trener: Przeważaliśmy w tym spotkaniu i wynik na naszą korzyść powinien być zdecydowanie wyższy, bo sytuacji było sporo. Parasol ustawił się mocno defensywnie i grał z kontrataku, z którego straciliśmy jedną bramkę. Cieszymy się z kolejnego zwycięstwa i jakości gry, jaką pokazali nasi zawodnicy. Myślimy teraz o kolejnym spotkaniu. W najbliższej kolejce czeka nas mecz z liderem naszej ligi Śląskiem Wrocław i na tym musimy się skupić. 

II Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych
Chrobry U-16 Głogów - Miedź Legnica 3:1 (1:1)
Bramki (Chrobry): Adrian Marciniak x2, Gracjan Antkowiak.
Chrobry: Szafer - Antkowiak, Antosik (52 Godlewski), Bartecki, Fryzowicz (60 Popek), Iwanowicz, Kiernicki (86 Draczyński), Marciniak, Podchul, Pruski, Romanowicz (80 Gniewosz).
Trener: Sebastian Górski.   

Chrobry TV


więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#