POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest06.04.2020
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

ChG II: środowy mecz ze Spartą Grębocice

30.04.2019 Autor: ŁJ Źródło: własne


Kilka dni po wygranej w Chocianowie rezerwy Chrobrego Głogów wracają na ligowe boisko. W środę o godz. 17.00 podejmą Spartę Grębocice. Początek spotkania 24 kolejki 4 Ligi o godz. 17.00 na drugiej płycie.

Chrobry po wygranej ze Stalą Chocianów umocnił się na drugim miejscu, zmniejszając stratę do liderującego AKS-u Strzegom do jednego punktu, i z takiego położenia przystąpi do rywalizacji ze Spartą. 

Rywal głogowian walczy o utrzymanie i w tabeli jest na 13 pozycji. Biorąc jednak pod uwagę ostatnie dokonania tej drużyny, jest to trochę mylące. W sobotę to właśnie Sparta sprawiła, że lider stracił punkty, remisując z AKS-em 1:1, wcześniej pokonała Karkonosze Jelenia Góra 3:2, a z Orkanem Szczedrzykowice zremisowała 2:2. Robi więc co w swojej mocy, aby utrzymać dla siebie ten poziom.

W składzie Sparty możemy zobaczyć kilku piłkarzy, którzy w przeszłości albo doszli do gry w pierwszej drużynie Chrobrego, albo przechodzili różne etapy szkolenia w głogowskim klubie. Grającym trenerem i zarazem najbardziej znaną osobą wśród kibiców Chrobrego jest Paweł Żmudziński, który do swojej dyspozycji ma m.in. Patryka Kozłowskiego, Łukasza Szuszkiewicza, Kamila Łętkowskiego, Jakuba Małuckiego czy Wojciecha Kubika. 
 
 

Środa, 1 maja
17.00 Chrobry II Głogów - Sparta Grębocice (4 Liga)
Głogów, II płyta

Tagi

chrobry2    rezerwy    sparta grebocice   

Chrobry TVwięcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#