POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest06.04.2020
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

ChG II: 4:2 ze Spartą

01.05.2019 Autor: ŁJ Źródło: własne


Drugi Chrobry Głogów pokonał dziś Spartę Grębocice 4:2. To druga wygrana z rzędu głogowskiej ekipy, która tym zdaje się potwierdzać, że chwilowy, gorszy okres ma za sobą. 

Wynik spotkania otworzył w 21 minucie Daniel Wajsak trafiający pewnie z rzutu karnego. W szesnastce faulowano chwilę wcześniej Macieja Diduszkę, który wkrótce sam zdobył gola. Diduszko podwyższył w 50 minucie i druga część do pewnego momentu zdecydowanie należała do pomarańczowo-czarnych, o czym mówią dwie asysty Przemysława Siudaka, z których każdorazowo użytek robił Paul Filipowicz. 

Przy 4:0 piłkarze Chrobrego trochę zeszli z obrotów, co wykorzystała walcząca do samego końca Sparta. W 77 minucie strzelił Łukasz Szuszkiewicz, a w 88 minucie ładną bramkę z rzutu wolnego zdobył Paweł Żmudziński. W końcówce głogowianie wobec kontuzji Kacpra Zapłackiego grali w dziesiątkę, ale na kolejne straty już nie pozwolili.

Na górze czwartoligowej tabeli bez zmian. Pierwszy jest AKS Strzegom, tuż za nim Chrobry II z jednopunktową stratą. Kolejne mecze w weekend (Chrobry II zmierzy się w Jeleniej Górze z Karkonoszami) i jeśli dwie najlepsze drużyny także wtedy pójdą łeb w łeb, 11 maja w Głogowie stoczą pomiędzy sobą bezpośredni pojedynek o lidera. 


CHROBRY II GŁOGÓW - SPARTA GRĘBOCICE 4:2 (1:0)
1:0 Wajsak 21 (k)
2:0 Diduszko 50
3:0 Filipowicz 60
4:0 Filipowicz 62
4:1 Szuszkiewicz 77
4:2 Żmudziński 88

CHROBRY II: Makuchowski - Kobiela, Diduszko (71 Dobrakowski), Flis (65 Antochów), Filipowicz (71 Zapłacki), Siudak (78 Kusy), Rybak, Wajsak, Nowicki (46 Dybizbański), Juwa (78 Kosiński), Wasiluk.

SPARTA: Szatkowski - Kycej (67 Józefczak), Gancarski, Kozłowski, Koryciński (78 Czerwik), Szuszkiewicz, Bieleń, Gniewosz (75 Kucner), Janicki (62 Żmudziński), Duda, Łętkowski.  

ŻÓŁTE KARTKI: Kobiela, Diduszko, Rybak - Kucner.
 

4 LIGA - WYNIKI I TABELA 

 

Tagi

chrobry2    rezerwy    sparta grebocice   

Chrobry TVwięcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#