Dzisiaj jest19.08.2019

U-19: 14 goli w zaciętym dwumeczu

05.05.2019 Autor: ŁJ Źródło: własne

Łącznie 14 goli padło w dwumeczu Chrobrego U-19 Głogów z Gwarkiem Zabrze w Lidze Makroregionalnej i oba były bardzo wyrównane. Nie dziwi, że oba zespoły do tej kolejki zajmowały dwa czołowe miejsca. Minimalnie lepsi byli jednak rywale, którzy wcześniej w Zabrzu i teraz w Głogowie wygrali 4:3.

Do meczu z Gwarkiem, Chrobry przystąpił z drugiego miejsca, ale nie stał się tym jedynym zespołem potrafiącym pokonać rywala z Zabrzu. Po pierwszej połowie było 2:2 (dwa gole Dominika Piły), a Chrobry dwukrotnie odrabiał straty. W 52 minucie trzecią bramkę dla pomarańczowo-czarnych zdobył Jakub Turowski, lecz rywale szybko odpowiedzieli, a 10 minut później znów prowadzili i tego nie oddali do końca.

W tabeli Chrobry zajmuje teraz czwarte miejsce.

Chrobry U-19 Głogów - Gwarek Zabrze 3:4 (2:2)
Bramki (Chrobry): Piła x2, Turowski.
Chrobry: Przybylski - Walner (65 Staszkowian), Antochów (70 Grzymisławski), Baranowski (65 Wojtaszek), Juwa, Koszuta (80 Marut), Kusy, Kwiecień, Pawlik, Piła (82 Filipiak), Turowski (75 Paszek).