POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest27.01.2020
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

ChG II: pewnie z Karkonoszami, teraz mecz nr 1 sezonu

04.05.2019 Autor: ŁJ Źródło: własne


- Zależało nam na tym, aby mecz z AKS-em był o coś - powiedział trener rezerw Chrobrego Głogów Jakub Wolny po wygranej jego zespołu z Karkonoszami Jelenia Góra. Pomarańczowo-czarni wygrali na wyjeździe 3:0 i dzięki temu w następnej serii rozegrają najciekawszy i najważniejszy mecz całego sezonu, którego stawką będzie pozycja lidera 4 Ligi.

Chrobry zwyciężył po golach Paulo Filipowicza, Szymona Nowickiego i Konrada Kaczmarka. 2:0 prowadził schodząc na przerwę, a przy takim wyniku w 75 minucie dobrze spisał się Adam Makuchowski, który obronił rzut karny. 
 
- Pierwsza połowa to duża dominacja z naszej strony i wtedy tych bramek mogło być jeszcze więcej, ale nie ma sensu być zachłannym - oceniał trener Jakub Wolny. - W drugiej połowie spotkanie się wyrównało, stąd rzut karny z obroną Adama Makuchowskiego, ale sumując, wydaje mi się, że można być zadowolonym i z wyniku, i z gry, i z zaangażowania.  

Pomarańczowo-czarni przynajmniej na kilka dni będą na 1 miejscu, bo dotychczasowy lider AKS Strzegom swoje spotkanie rozegra dopiero we wtorek. Bez względu na jego wynik w niedzielę 12 maja o godz. 11.00 w Głogowie pojedynek na szczycie 4 Ligi. Chrobry II podejmie AKS, a zwycięzca tego spotkania pozostanie na czele tabeli. 


KARKONOSZE JELENIA GÓRA - CHROBRY II GŁOGÓW 0:3 (0:2)
0:1 Filipowicz 20
0:2 Nowicki 39
0:3 Kaczmarek 83

W 75 minucie Paweł Juźwik nie wykorzystał rzutu karnego (obrona Adama Makuchowskiego)

CHROBRY II: Makuchowski - Wasiluk, Repka, Rybak, Kobiela, Diduszko (88 Flis), Wajsak, Filipowicz (65 Siudak), Nowicki (85 Dybizbański), Borecki, Kaczmarek. 
 

4 LIGA - WYNIKI I TABELA 

 

Tagi

Chrobry TVwięcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#