POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest19.08.2019
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Weekendowy rozkład jazdy

10.05.2019 Autor: ŁJ Źródło: własne


Zapoznajcie się z planem zespołów Chrobrego Głogów na najbliższy weekend. Czeka nas kilka hitów. 

W I Wojewódzkiej Lidze JM, II Wojewódzkiej Lidze JM i I Wojewódzkiej Lidze Trampkarzy Chrobry zajmuje pierwsze miejsca i teraz każdy z tych zespołów zmierzy się z wiceliderem swojej ligi. Chrobry U-17 zagra na wyjeździe z Miedzią Legnica, Chrobry U-16 w Jeleniej Górze z Karkonoszami, a Chrobry U-15 we Wrocławiu ze Śląskiem. 

Te wszystkie ciekawie zapowiadające się mecze poza Głogowem, ale na własnym terenie inny pojedynek dwóch czołowych zespołów z udziałem ChG - w niedzielę o godz. 11.00 czwartoligowe rezerwy podejmą drugi AKS Strzegom. 

 
 
 

Sobota, 11 maja

11.00 KS Polkowice - Chrobry U-19 II Głogów (Wojewódzka Liga Juniorów Starszych)
Polkowice

11.00 Chrobry U-17 II Głogów - Sokół Jerzmanowa (Okręgowa Liga Juniorów Młodszych)
Głogów, III płyta

13.00 Nysa Zgorzelec - Chrobry U-13 Głogów (II Wojewódzka Liga Młodzików)
Zgorzelec

14.00 Śląsk Wrocław - Chrobry U-15 Głogów (I Wojewódzka Liga Trampkarzy)
Wrocław

15.00 Miedź Legnica - Chrobry U-17 Głogów (I Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych)
Legnica

15.00 Miedź II Legnica - Chrobry U-14 Głogów (II Wojewódzka Liga Trampkarzy)
Legnica

15.00 Chrobry U-14 II Głogów - Football Academy Legnica (I Okręgowa Liga Trampkarzy)
Głogów, boisko na os. Piastów Śl. 

15.00 Chrobry U-12 Głogów - Sparta Przedmoście (II Okręgowa Liga Młodzików - grupa 1)
Głogów, III płyta

17.45 Bytovia Bytów - Chrobry Głogów (Fortuna 1 Liga)
Bytów
 

Niedziela, 12 maja

11.00 Chrobry II Głogów - AKS Strzegom (4 Liga)
Głogów, II płyta

13.00 Karkonosze Jelenia Góra - Chrobry U-16 Głogów (II Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych)
Jelenia Góra
 
16.00 Polonia Świdnica - Chrobry Głogów (3 Liga Kobiet)
Świdnica 

17.00 Falubaz Zielona Góra - Chrobry U-19 Głogów (Liga Makroregionalna U-19)
Zielona Góra 

Chrobry TV


więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#