POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest23.09.2019
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Powodzenia trenerze!

19.05.2019 Autor: ŁJ Źródło: własne


Mecz z Podbeskidziem Bielsko-Biała był pożegnalnym dla trenera Grzegorza Nicińskiego. Razem z nim z Chrobrego odchodzi też drugi trener Jacek Manuszewski. W nowym sezonie zespół poprowadzi już nowy szkoleniowiec. 

Grzegorz Niciński propozycję objęcia Chrobrego otrzymał w czerwcu 2017 roku po tym, gdy przez kilka lat obecnym w Głogowie Ireneuszem Mamrotem zainteresowała się Jagiellonia Białystok i zdecydował się on na angaż w Ekstraklasie.

Od tamtego momentu Grzegorz Niciński poprowadził pomarańczowo-czarnych w 76 oficjalnych meczach (27zwycięstw / 20 remisów / 29 porażek). Zespół z nim w roli trenera wywołał sporo zamieszania w sezonie 2017/18, gdy doszedł do ćwierćfinału Pucharu Polski (powtarzając osiągnięcie klubu sprzed kilkudziesięciu lat), a w lidze po 26 kolejce utrzymywał się na trzecim miejscu i dopiero na finiszu wypadł z rytmu. Ostatecznie rozgrywki zakończył na dziesiątym. W drugim, trudniejszym sezonie drużynie przyszło mierzyć się o utrzymanie, które udało się osiągnąć na kolejkę przed końcem, a na finiszu jest czternasta pozycja. W PP pomarańczowo-czarni nie powtórzyli osiągów, ale podobnie jak w lidze koniec końców do nich się zbliżyli: awansowali do 1/8 finału za rywala po raz pierwszy od 1980 roku mając tam Legię Warszawa. 

Trenerom Grzegorzowi Nicińskiemu oraz Jackowi Manuszewskiemu dziękujemy za dwuletnią współpracę i życzymy powodzenia w dalszej trenerskiej karierze. 

Tagi

Chrobry TV


więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#