POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest27.01.2020
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Góra: mam swoje ambicje

28.05.2019 Autor: ŁJ Źródło: własne


- Chrobry jest moim drugim klubem. Uważam, że mam swoją ambicję i nie chcę iść gdziekolwiek, byle tylko - jak to się mówi - być czy odcinać kupony, tylko przyjść i pokazać swoją wartość - powiedział Łukasz Góra po podpisaniu kontraktu z Chrobrym Głogów.

Pozyskanie 26-letniego środkowego obrońcy jest pierwszym wzmocnieniem Chrobrego i przeprowadzonym w bardzo szybkim tempie. Od zakończenia sezonu minął dopiero ponad tydzień, do samego początku okresu przygotowawczego jeszcze kilka, a już na tym etapie udało się sfinalizować pierwszy transfer.
- Cieszę się, bo w Rakowie mój kontrakt nie został przedłużony, a Chrobry wraz z trenerem Ivanem Djurdjeviciem odezwał się szybko - mówi Łukasz Góra. - Nie zastanawiałem się długo, bo o Chrobrym już od dawna słyszałem dużo dobrego. Fajnie, że tak szybko udało się to sfinalizować. W tym klubie dostrzegam fajny projekt. Klub jest bardzo stabilny i na podstawie tego widać w nim potencjał. Nie miałem żadnych problemów z tym, czy tu przyjechać, czy nie. Tak się stało i - jak wspomniałem - cieszę się z tego. Trenera wcześniej nie znałem, więc można powiedzieć, że wchodzę w nowe środowisko, ale porozmawialiśmy przed tym transferem. Wiem, jaką ma wizję, pomysł na grę. To się spodobało. Rozumiemy się. 

Ostatnio grał w Rakowie Częstochowa. Dla niego rozegrał w minionym sezonie 18 meczów w lidze, zdecydowaną ich większość w pełnym wymiarze czasowym, a współtworząc najlepszą ligową defensywę przyczynił się do awansu klubu do Ekstraklasy. Po tym awansie z Rakowa odeszło jednak kilka zawodników, więc każdy z nich zapisał ten drużynowy sukces na swoje konto, ale nie będzie go kontynuował. Niedosyt?
- Cieszyliśmy się z awansu, ale to za nami. Tak jest w piłce. Nie można oglądać się za siebie - powiedział Łukasz Góra. - Jestem w Głogowie, tu mam swoje ambicje i pozostaje pokazać to na boisku. Do tej pory wiele miejsc nie zmieniałem. Tak naprawdę w piłce seniorskiej Chrobry jest moim drugim klubem. Uważam, że mam swoją ambicję i nie chcę iść gdziekolwiek, byle tylko - jak to się mówi - być czy odcinać kupony, tylko przyjść i pokazać swoją wartość. Będąc w Rakowie, parokrotnie udało się zagrać przeciwko Chrobremu. Zdaję sobie sprawę, że ostatnio wyniki nie były zadowalające, ale myślę, że tutaj wszystko może się zmienić, bo jest ten potencjał. Osobiście nie mogę doczekać się i okresu przygotowawczego, i ligi, aż to wszystko się zazębi. Jestem dobrej myśli. 


Tagi

lukasz gora   

Chrobry TVwięcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#