POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest01.06.2020
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Z oprawą meczu poza stadionem

31.05.2019 Autor: ŁJ Źródło: własne


Sezon w wykonaniu pierwszej drużyny już za nami, ale na nim nie poprzestały cheerleaderki Chrobrego Głogów, które szykują się do dwóch, ważnych dla siebie weekendowych występów. 

W sobotę i niedzielę dziewczyny wystąpią w roli podprowadzających podczas V edycji Wrak Race o Puchar Prezydenta Miasta. Dodatkowo w niedzielę zaprezentują się od strony tanecznej podczas Dni Głogowa. Od godz. 16.00 do 20.30 cykl prezentacji lokalnych. Grupa cheerleaderek końcowym występem jednocześnie poprzedzi finałowy koncert w wykonaniu Ani Dąbrowskiej. 

Cheerleaderki Chrobrego coraz bardziej starają się wyjść poza stadion, na którym są stałym punktem meczów pierwszej drużyny, i tym potwierdzają, że tworzą zgraną grupę. Dzięki nim klubowe barwy obecne są na wielu wydarzeniach o charakterze lokalnym. Klub natomiast podkreśla, że jest także dla kobiet i dziewczyn, proponując im taką formę aktywności fizycznej. 

Łatwo można dołączyć do grupy. Wystarczy kontakt z jej trener Katarzyną Jaskólską-Pitoń (tel. 501 453 100) lub poprzez profil cheerlederek na Facebooku
Oferta sponsora


Chrobry TVwięcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#