POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest22.09.2019
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Rezerwy bronią lidera. Sobotni mecz z BKS-em

01.06.2019 Autor: ŁJ Źródło: własne


Przedostatni ligowy, a ostatni u siebie mecz rozegrają w sobotę rezerwy Chrobrego Głogów. Czy na tych dwóch zakończą sezon czy będą go kontynuować za sprawą awansu do baraży o 3 Ligą, dużo zależy właśnie od tego najbliższego spotkania. O godz. 17.00 na drugiej płycie Chrobry II - BKS Bobrzanie Bolesławiec. 

Oba zespoły mogą powiedzieć, że przed nimi trudne zadanie mimo, że w tabeli dzieli je sporo. Chrobry jest pierwszy, a BKS dwunasty. Dla gości z Bolesławca trudne z uwagi na to, że pomarańczowo-czarni na trzynaście domowych meczów przegrali tylko raz, w pozostałych odnosząc same zwycięstwa. Dla Chrobrego - bo choć rywal jest znacznie niżej w tabeli, to jednak walczy o utrzymanie i do Głogowa przyjedzie z mocnym zamiarem wygranej, która jest w tym celu konieczna. 

Drugi Chrobry jako lider rozgrywek ma dwa punkty przewagi nad AKS-em Strzegom i cztery nad Apisem Jędrzychowice. To zespoły, które jako jedyne mają jeszcze szansę zająć premiujące występem w barażach pierwsze miejsce. 29 kolejka zostanie rozegrana o jednakowej porze. O godz. 17.00 AKS zacznie więc spotkanie z Górnikiem Złotoryja, a Apis z Odrą Ścinawa. Jeśli ci rywale wygrają wszystko do końca, Chrobry również będzie potrzebował kompletu punktów w dwóch ostatnich pojedynkach. 


Sobota, 1 czerwca
17.00 Chrobry II Głogów - BKS Bobrzanie Bolesławiec (4 Liga)
Głogów, II płyta

Tagi

Chrobry TV


więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#