Dzisiaj jest27.06.2019

ChG II: porażka z BKS-em

01.06.2019 Autor: ŁJ Źródło: własne

Rezerwy Chrobrego Głogów przegrały z BKS-em Bobrzanie Bolesławiec 1:2. Po tej porażce straciły pozycję lidera 4 Ligi i przed ostatnią kolejką już nie wszystko zależy od nich. Pierwszy teraz AKS Strzegom dysponuje punktem przewagi.

Goście strzelili w swojej pierwszej groźniejszej sytuacji - w 38 minucie zrobił to Daniel Ziółkowski. Pomarańczowo-czarni swoich kilku nie wykorzystali. Wydawało się jednak, że za to solidnie wykorzystali przerwę, bo zaraz po niej wyrównał Paul Filipowicz. Po tym w poprzeczkę z rzutu wolnego trafił Przemysław Siudak i wyglądało to wszystko na dobry kierunek drużyny. Niestety, BKS znów zrobił użytek z nielicznej okazji. W 57 minucie prowadzenie dał mu Marek Majka i od tego momentu zespół z Bolesławca stawiał już bardzo solidny opór w defensywie. Chrobremu nie udało się tego przełamać mimo parokrotnej obecności bliżej bramki.

W ostatniej kolejce Chrobry zagra na wyjeździe z Górnikiem Złotoryja. Cały czas ma szansę na baraże musząc wygrać swoje spotkanie i licząc, że AKS nie zwycięży w meczu z Victorią Ruszów. Victoria jednak zamyka ligową tabelę, więc musiałoby dojść do sporej niespodzianki. Głogowianom może pozostać bronienie 2 miejsca, a jeśli uda się je uzyskać, będzie ono najwyższym, odkąd występują w 4 Lidze.

CHROBRY II GŁOGÓW - BKS BOBRZANIE BOLESŁAWIEC 1:2 (0:1)
0:1 Ziółkowski 38
1:1 Filipowicz 46
1:2 Majka 57

CHROBRY II: Przybylski - Antochów (68 Turowski), Kulchawy, Diduszko, Flis, Filipowicz (88 Zapłacki), Dybizbański (58 Rybak), Siudak, Kobiela, Juwa (46 Paszek), Wajsak.

BKS: Bochnia - Olesiński, Dul, Puzio, Zagórski, Majka (77 Kwoczka), Graczyk (73 Biały), Ziółkowski (87 Szaja), Puzio, Kliwak (82 Dmuchowski), Bochnia.

ŻÓŁTE KARTKI: Majka, Biały (BKS).