POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest12.08.2020
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Już drugi zespół ChG z szansą na CLJ!

01.06.2019 Autor: ŁJ Źródło: własne


Po drużynie U-15 kolejna zagwarantowała sobie awans do baraży o Centralną Ligę Juniorów. Dziś zrobił to Chrobry U-17. Zwycięstwo w lidze i udział w barażu przypieczętował efektownym zwycięstwem z Parasolem Wrocław. Pomarańczowo-czarni wygrali 6:1.

Po tej wygranej Chrobry lideruje w I Wojewódzkiej Lidze Juniorów Młodszych. Do końca jeszcze jedna kolejka, ale w kwestii udziału w barażu już nic się nie zmieni - zagra w nim Chrobry. Drugi Śląsk Wrocław i trzecie Zagłębie Lubin swoje zespoły w CLJ już nie posiadają, więc w tej grze się nie liczą, a nad czwartym WKS-em Śląsk głogowianie mają już siedem punktów przewagi. 

- Jesteśmy szczęśliwi, bo tym zwycięstwem zagwarantowaliśmy sobie baraże o Centralną Ligę Juniorów U-17. Wynik odzwierciedla to, co działo się na boisku - komentował trener Chrobrego U-17 Paweł Rząsa. - Mieliśmy przewagę w posiadaniu piłki i w sytuacjach do zdobycia bramki. Cieszymy się, że skuteczność była na dobrym poziomie, a gole bardzo efektowne. Teraz czekamy na wylosowanie rywala, będzie to najlepsza drużyna z województwa opolskiego, lubuskiego lub śląskiego. Zrobimy wszystko, aby do tego finału przygotować się jak najlepiej i powalczyć o awans. Będzie na pewno bardzo ciekawie.

Chrobry Głogów - Parasol Wrocław 6:1 (5:0)
Bramki (Chrobry): Miłosz Jóźwiak 7, 21, 30, Jakub Budziński 34, Wojciech Boksiński 42, Bartosz Górski 65.
Chrobry: Cieśla, Chaberek, Jandziak (46 Hoffman), Boksiński, Jóźwiak 57 (Romanowicz), Mól, Budziński, Malczuk (46 Wojak), Budziszewski (46 Górski), Pisarski (46 Kłakułak), Skiba.

Tagi

Chrobry TV


więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#