POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest12.08.2020
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Lato rozpoczniemy 14 czerwca

05.06.2019 Autor: ŁJ Źródło: własne


W piątek 14 czerwca miejską, sportową imprezą inaugurujemy lato 2019. Wszystkich chętnych zapraszamy na boiska przy szkole podstawowej nr 8, gdzie odbędzie się rozpoczęcie lata z Trenerem Osiedlowym Chrobrego Głogów.

W planach dwugodzinnej imprezy są m.in. punktowane konkurencje indywidualne (piłkarski 1x1, bramka celnościowa, konkurs rzutów do kosza, wyrzut z autu, podbicia rakietą tenisową, kręgle czy tor przeszkód), nagrody, dmuchańce, poczęstunek, pamiątkowe medale i odwiedziny maskotki Chrobrego. W konkurencjach indywidualnych może zmierzyć się każdy, za to do konkurencji zespołowej - piłki nożnej - przystąpią reprezentacje ośmiu boisk Trenera Osiedlowego, rywalizując w ten sposób o miano najlepszej w Głogowie. 

Początek imprezy o godz. 16.00. Wtedy nastąpi uroczyste otwarcie i rozdanie kart zawodnika. Wstęp jest wolny. 

Sportowe rozpoczęcie lata jest pierwszą ogólnomiejską imprezą w finansowanym przez Gminę Miejską Głogów, a prowadzonym przez Chrobrego zadaniu Trener Osiedlowy 2019. W ramach tego projektu na każdej z ośmiu miejskich lokalizacji odbywają się trzy bezpłatne treningi tygodniowo. Dodatkowo zintegrowana przez Trenera Osiedlowego grupa bierze udział w zajęciach poza boiskiem, chodząc do kina, siłowni, do parku trampolin, na basen czy na mecze Chrobrego, a przy okazji ogólnomiejskich imprez reprezentuje swoje osiedle w sportowej rywalizacji z rówieśnikami z innych lokalizacji miasta. 
Sportowe rozpoczęcie lata jednocześnie wprowadzi projekt w wakacyjny harmonogram z zajęciami w większości w godzinach przedpołudniowych i częstymi wyjściami na baseny. 
Drugą imprezą będzie trzecia już edycja "Z boiska na stadion" - we wrześniu dzieci i młodzież będą mogli zagrać o puchar na murawie głogowskiego stadionu. Zanim jednak, czeka je jeszcze wiele godzin bezpłatnych treningów i wspólnych wyjść. 
 
 
 

Tagi

Chrobry TV


więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#