POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest12.08.2020
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

KOBIETY: wymagająca i pechowa końcówka

05.06.2019 Autor: ŁJ Źródło: własne


W jednym z trzech ostatnich meczów 3 Ligi kobiecy Chrobry Głogów przegrał ze Ślęzą Wrocław 0:3. 

Ślęza - jako wicelider ligi - była wyraźnym faworytem, to potwierdziła, ale głogowianki nie miały tego dnia szczęścia. Największym pechem nie są niewykorzystane dobre sytuacje przy wyniku 0:1, ale strata z powodu kontuzji jedynej bramkarki już przy 0:2. Fraczek została zastąpiona przez Lewandowską, która jest nominalną zawodniczką z pola, a która już po kilku minutach obecności w bramce musiała wyciągać z niej piłkę. 

- Niestety, końcówkę sezonu gramy z bardzo wymagającymi rywalkami i drugi mecz z rzędu przegrywamy wysoko - powiedział trener Chrobrego Artur Przybył. - O ile w spotkaniu z LUKS-em byliśmy równorzędnym rywalem i mogliśmy wywieź choćby punkt, o tyle w meczu ze Ślęzą przewaga gości była bardzo widoczna. Ślęza dysponuje bardzo szeroką i wyrównaną kadrą, wyglądała lepiej technicznie i pokazała dużą dojrzałość w grze prezentując drugoligowy poziom. Rozmiary porażki mogły być mniejsze, ale fatalnie wykonaliśmy rzut wolny w polu karnym przeciwniczek oraz nie wykorzystaliśmy dwóch dogodnych sytuacji sam na sam z Osowiecką. Moim zawodniczkom nie mogę odmówić walki i determinacji, dodatkowo podołały mentalnie po stracie bramkarki, lecz to było za mało, aby myśleć o korzystnym rezultacie. Skupiamy się nad dwoma ostatnimi spotkaniami, aby w nich poszukać punktów.

Te dwa ostatnie spotkania to domowe z UKS Bierutów (9 czerwca) i wyjazdowe z Kolektywem Radwanice (16 czerwca). 

Chrobry Głogów - 1 KS Ślęza Wrocław 0:3 (0:3)
Chrobry: Fraczek (35 Jabłońska) - Adamska, Anioł, Lewandowska, Franas, Jurkiewicz (20 Spychalska), Gniewosz, Kudyba, Leszczyńska (73 Suchecka), Rimke, Pietrzak (60 Kamińska).

Chrobry TV


więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#