POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest22.09.2019
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

KOBIETY: mają swoje jubileusze - po 50 meczów

12.06.2019 Autor: ŁJ Źródło: własne


W kobiecym Chrobrym kolejne zawodniczki osiągnęły pułap 50 rozegranych w drużynie meczów. Teraz do Pauliny Anioł i Michaliny Gniewosz dołączyły Amelia Franas z Julią Pietrzak, za co odebrały pamiątkowe koszulki, ale po tym jubileuszowym meczu nie było dane im cieszyć się z punktowej zdobyczy. Pomarańczowo-czarne przegrały w 3 Lidze z UKS Bierutów 1:2. 

Wpływ na wynik miały pewnie spore braki kadrowe w Chrobrym, bo nie mogło zagrać kilka zawodniczek. Te, które to zrobiły, starały się sprostać zadaniu i w drugiej połowie, przy wyniku 1:0, były w stanie odpowiedzieć trafieniem. Zdobyta przez Wiktorię Maciukiewicz bramka jednak nie wystarczyła, bo ostatnie słowo należało do rywalek. Nawet w doliczonym czasie głogowianki miały dużą szansę na remis, ale ostatecznie skończyło się na minimalnej porażce 1:2.

- Zdobywając trzy punkty w tym spotkaniu mogliśmy zachować realne szanse na piątą pozycję w tabeli, tak się jednak nie stało - komentował trener Chrobrego Artur Przybył. - Mimo tego uważam, że mój zespół wywiązał się dobrze z założeń i wynik powinien być odwrotny. Niestety, przekonaliśmy się, że piłka nie zawsze jest sprawiedliwa i przewaga stworzonych sytuacji nie gwarantuje punktów, a o wyniku decyduje nie tylko forma sportowa. Przed nami ostatnie spotkanie i na pewno będziemy walczyć o trzy punkty, choć nie mamy już szans na awans w tabeli. Musimy zakończyć ten sezon dobrym akcentem. 

W meczu z UKS po stronie Chrobrego zadebiutowała 15-letnia Julia Siennicka. Przed drużyną ostatni występ sezonu. W niedzielę 16 czerwca o godz. 13.00 szósty w tabeli Chrobry zagra na wyjeździe z Kolektywem Radwanice. 


Chrobry Głogów - UKS Bierutów 1:2 (1:0)

Bramki (Chrobry): Maciukiewicz 54.

Chrobry: Lewandowska - Spychalska, Anioł, Gniewosz, Franas, Kamińska (77 Siennicka), Rimke, Pietrzak, Leszczyńska, Jabłońska, Maciukiewicz.
 

3 LIGA - WYNIKI I TABELA 

 

Tagi

Chrobry TV


więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#