Dzisiaj jest22.09.2019

Chrobry z CLJ U-15 na nowy sezon!

19.06.2019 Autor: ŁJ Źródło: własne

Chrobry Głogów w przyszłym sezonie będzie posiadał drużynę w Centralnej Lidze Juniorów U-15. Dziś zapewnili to trampkarze, którzy po pokonaniu Siódemki Tychy 4:0 awansowali wyżej.

Po sobotnim 1:1 w Tychach to prowadzeni przez trenerów Mateusz Łupak-Tomasz Trznadel głogowianie byli w lepszej sytuacji i szybko ją wykorzystali. Już po pierwszej połowie prowadzili 3:0, a po pełnych 90 minutach było 4:0. Dwa gole zdobył Oliwier Reszuta, a po jednym dołożyli Szymon Tłuczek i Kajetan Pawłowski. Oni i reszta zespołu mogła więc cieszyć się z przeskoku do CLJ.

CHROBRY U-15 GŁOGÓW - SIÓDEMKA TYCHY 4:0 (3:0)

BRAMKA (CHROBRY): Oliwier Reszuta X2, Szymon Tłuczek, Kajetan Pawłowski.

CHROBRY (wyjściowy): Lasoń - Siciński, Brzezicki, Zarówny, Jastrzębski, Pawłowski, Tłuczek, Łysek, Jurgo, Niedziela, Reszuta.