POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest12.08.2020
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Pogrom, finał PP i spotkanie z zawodniczką Juve

20.06.2019 Autor: ŁJ Źródło: własne


W niedzielę ligowy sezon zakończył kobiecy Chrobry Głogów i zrobił to w bardzo efektowny sposób. Pokonał na wyjeździe Kolektyw Radwanice 8:0, a równie miłym akcentem było wzięcie udziału w środowym finale kobiecego Pucharu Polski w Łodzi. Dziewczyny obejrzały zwycięstwo Medyka Konin z Czarnymi Sosnowiec, mogąc też spotkać m.in. Aleksandrę Sikorę z Juventusu Turyn. 

Co do samej ligi - rywalki przystąpiły do spotkania jedenastką, którą i tak uszczupliła kontuzja bezpośrednio przed. Poza tym sam mecz nie miał wpływu na miejsce w tabeli. Chrobry i tak wiedział, że rozgrywki w 3 lidze skończy na szóstej pozycji. Mimo tego pomarańczowo-czarne nie odpuściły na sam koniec i z tego zadowolony był trener Artur Przybył.

- Słowa uznania i szacunek dla naszych rywalek, które mimo kłopotów kadrowych walczyły do samego końca - podkreślał głogowski szkoleniowiec. - Spotkanie mogło zakończyć się dwucyfrowym wynikiem, gdybyśmy wykorzystali stuprocentowe sytuacje w pierwszym kwadransie gry. Dziękuje swoim zawodniczkom, że podeszły do meczu odpowiednio zmobilizowane i zdeterminowane, aby pozytywnie zakończyć ten trudny dla nas sezon.
 


Kolektyw Radwanice - Chrobry Głogów 0:8 (0:2)

Bramki (Chrobry): Pietrzak 14, 44, 70, Kamińska 20, Szczepańska 52 (sam.), Kudyba 60, Leszczyńska 64, Anioł 72.

Chrobry: Lewandowska - Spychalska, Anioł, Gniewosz, Franas, Leszczyńska (77 Siennicka), Rimke, Jabłońska (73 Olszewska), Kamińska (49 Adamska), Maciukiewicz (41 Kudyba), Pietrzak (70 Niedośpiał).
 

3 LIGA - WYNIKI I TABELA 

 

Chrobry TV


więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#