POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest11.07.2020
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Wakacje na sportowo. Spędź je z Chrobrym!

21.06.2019 Autor: ŁJ Źródło: własne


Dzieci i młodzież w okresie wakacji zapraszamy na bezpłatne treningi z Trenerami Osiedlowymi Chrobrego Głogów. Przestawiamy się na letni tryb pracy, zmieniając godziny treningów na godziny przedpołudniowe: 10.00-12.00. Od poniedziałku 24 czerwca zmiana obejmie siedem lokalizacji (SP 2, SP 7, SP 8, SP 10, SP 11, SP 12, SP 13), a od poniedziałku 1 lipca ostatnie z boisk (SP 3). 

Tak jak do tej pory, nasi trenerzy będą organizować zajęcie sportowo-rekreacyjne na ośmiu przyszkolnych boiskach. Warto wcześniej zerwać się z łóżka, by od rana być aktywnym, spędzać ten czas z rówieśnikami i w urozmaicony sposób, bo tradycyjnie w okresie wakacyjnym będzie sporo zorganizowanych wyjść na zewnątrz, m.in. na baseny odkryte. W lipcu rusza liga, więc nie zabraknie też obecności na stadionie podczas meczów Chrobrego. 

Udział w zajęciach Trenera Osiedlowego Chrobrego Głogów jest bezpłatny i nie wymaga zapisów. Wystarczy po prostu przyjść, do czego zachęcamy.

Jednocześnie informujemy, że poza godzinami zmienił się harmonogram treningów na boisku przy szkole podstawowej nr 2. Trener Klaudia Zawadzka zapraszamy do siebie we wtorki, środy i czwartki. 

Letni rozkład potrwa do końca sierpnia. Od września wracamy do godzin popołudniowych i będziemy szykować się do kolejnej edycji piłkarskiego turnieju dla wszystkich uczestników „Z boiska na stadion”. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


Tagi

Chrobry TVwięcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#