POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest31.05.2020
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Ilków-Gołąb: długo na to pracowałem

29.06.2019 Autor: ŁJ Źródło: własne


Po dziewięciu miesiącach przerwy spowodowanej kontuzją znów na boisku! Michał Ilków-Gołąb zagrał w meczu po raz pierwszy od września i wraca z postanowieniem dojścia do wysokiej formy. Wymagającego operacyjnego leczenia urazu doznał dokładnie 28 września w spotkaniu ze Stomilem Olsztyn, które musiał opuścić jeszcze przed przerwą. Po kontuzji nie ma już śladu, dlatego deklaruje: - Nie interesuje mnie bylejakość. Chcę osiągnąć jak najlepszą formę, co najmniej taką, jak przed kontuzją, a dążę do lepszej.

- To coś, na co czekałem i na co długo pracowałem - powiedział po spotkaniu, w którym zagrał przez 45 minut. - Znów na zielonej murawie i znów z drużyną, którą do tej pory dopingowałem z boku, ale też starając się być z nią w szatni. Jestem pozytywnie do wszystkiego nastawiony. Wszystko wykonywałem zgodnie z zaleceniami. Przebiegło to tak, a nie inaczej, po prostu mam nadzieję, że to już całkowicie za mną. Teraz cieszę się, że znów jestem z zespołem, trenując na pełnych obciążeniach. Ta drużyna teraz się zmienia, lecz wierzę, że z każdym tygodniem będzie to szło w dobrym kierunku. 

- Taka przerwa to moment zastanowienia się nad sobą i czas na poprawę elementów, na które wcześniej może mniej zwracało się uwagę - mówi o minionych miesiącach. - Przede wszystkim to żmudna praca, taki krok po kroku. Nie interesuje mnie bylejakość. Chcę osiągnąć jak najlepszą formę, co najmniej taką, jak przed kontuzją, a dążę do lepszej. Trenerzy nas obserwują, oceniają i na podstawie tego podejmują decyzje. Ja robię wszystko, aby prezentować się jak najlepiej z korzyścią dla drużyny. 

Pełniący rolę kapitana Michał Ilków-Gołąb ocenił też spotkanie z Widzewem, które dopiero rozpoczęło serię gier kontrolnych pomarańczowo-czarnych.
- Również oceniam ten test jako solidny. Skupialiśmy się na założeniach, które mieliśmy do wykonania. Pod tym kątem będziemy to spotkanie analizować. Rzutami karnymi można obdzielić cały sezon, ale to pierwszy sparing i przede wszystkim materiał do analizy. Pracujemy dalej - podsumował obrońca Chrobrego. 

Chrobry TV


więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#