POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest22.11.2019
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Przed sparingiem z Mieszkiem Gniezno

09.07.2019 Autor: ŁJ Źródło: własne


Kibiców chcących przyjrzeć się dyspozycji budowanej na nowy sezon drużyny Chrobrego Głogów w środę zapraszamy na trybuny stadionu. Rozpoczynający się o godz. 17.00 sparing z Mieszkiem Gniezno to jedyna domowa okazja, aby zobaczyć w meczu przygotowujących się pomarańczowo-czarnych.

Chrobry oficjalnie zagra już z nowymi zawodnikami. Do Łukasza Góry dołączyli we wtorek hiszpański napastnik Gerard Artigas oraz boczny obrońca / pomocnik Marcel Ziemann, a ich występu można się spodziewać. Wszyscy grali co prawda w ostatnich spotkaniach towarzyskich, jednak przebywając w charakterze testów ich nazwisk oficjalnie nie ujawniano. 

Jednym z trzech ostatnich sparingpartnerów głogowian będzie trzecioligowy Mieszko Gniezno. Zespół jest po dobrym dla siebie sezonie, bo rywalizując jako beniaminek zajął na koniec piąte miejsce. Teraz przechodzi przeobrażenie. Nowym-starym terenem został Mariusz Bekas, który w dużej mierze otacza się doświadczeniem. Stąd wzmocnienie 29-letnim Radosławem Jasińskim i 31-letnim Krzysztofem Biegańskim, którzy ostatnio występowali w Warcie Poznań, oraz - co zwróciło uwagę fanów Chrobrego - Sławomirem Janickim i Damianem Sędziakiem. Tę dwójkę po kilku dobrych latach zobaczymy w zupełnie innej roli, po drugiej stronie. 

Mieszko rozegrał do tej pory jeden sparing, w którym przegrał z Elaną Toruń 0:2. W tym spotkaniu wystąpili obaj byli zawodnicy Chrobrego. Wielkopolską drużynę pamiętamy jednak z okresu, w którym nie miała u siebie Sędziaka z Janickim. Trzecioligowiec przyjechał do Głogowa na test-mecz w lutym tego roku. Chrobry wygrał 2:1, ale zespół z Gniezna pokazał się wtedy z dobrej strony, jako pierwszy strzelając bramkę i mając kilka innych okazji.

Wejście na stadion będzie odbywać się boczną bramą od strony hali widowiskowo-sportowej. Środa, 10 lipca
17.00 mecz sparingowy Chrobry Głogów - Mieszko Gniezno
Głogów, stadion

Tagi

Chrobry TV


więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#